· Odwiedzin dzisiaj: 5398
· Odwiedzin wczoraj: 4369
· Odwiedzin ogólnie: 12957135

Cenny punkt zdobyty w Korszach

Cenny punkt zdobyty w KorszachW meczu 27. kolejki III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej MKS Korsze zremisował z Kaczkanem Huragan Morąg 1:1 (1:0). Bramkę dla gospodarzy zdobył w 24. minucie Piotr Trafarski, morążanie wyrównali w 63. minucie po bramce z rzutu karnego Artura Naczasa.

26 kwietnia 2014; 18:29 - tkuc32 Komentarzy: 2

Przed meczem z MKS Korsze

Przed meczem z MKS KorszeW 27. kolejce III ligi grupy podlasko-warmińsko-mazurskiej Kaczkan Huragan Morąg zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z MKS Korsze. Początek meczu w sobotę 26 kwietnia o godz. 16.30.

24 kwietnia 2014; 06:00 - tkuc32 Komentarzy: 17

Pewne zwycięstwo z Turem Bielsk Podlaski

Pewne zwycięstwo z Turem Bielsk PodlaskiWielka Sobota okazała się bardzo szczęśliwa dla drużyny Kaczkana Huraganu Morąg, która pokonała zespół Tura Bielsk Podlaski 4:1 (2:0). Bramki dla Huraganu zdobyli: Mateusz Czorniej (9'), Artur Naczas (23' z karnego), Daniel Chiliński (60') oraz Paweł Galik (68'). Honorową bramkę dla gości zdobył Mateusz Jakubowski (77').

19 kwietnia 2014; 16:20 - tkuc32 Komentarzy: 0

Rezerwy przegrywają z Wilczkowem

19 kwietnia 2014; 09:31 - administrator Komentarzy: 0

Rezerwy przegrywają z WilczkowemW meczu trzynastej kolejki A klasy rezerwy Huraganu Morąg przegrały na własnym boisku z LZS Lubomino-Wilczkowo 1:3 (1:0). Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił w 30 min. Łukasz Żuk.