Oficjalna strona klubu

Dziś jest 12 grudnia 2018 Osób online: 1

Mecze

Kaczkan Huragan Morąg - Pelikan Łowicz 5:2 17.11.2018 13:00
  • Augusto 38' 70'
  • Galik 49'
  • Bartkowski 86' 92'
  • Mycka 57' 65'

Sparing
Stomil Olsztyn - Kaczkan Huragan Morąg
19.01.2019 00:00
Mecz w Olsztynie

Tabela ligowa

Ostatnio dodane komentarze

Losowa fotografia

Statystyki strony

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 221
· Najnowszy użytkownik: smyrgol

· Odwiedzin dzisiaj: 1935
· Odwiedzin wczoraj: 2883
· Odwiedzin ogólnie: 4482977

Regulamin

I. Postanowienia ogólne: www.huraganmorag.pl jest serwisem internetowym, którego właścicielem jest MKS Huragan Morąg z siedzibą w Morągu przy ul. Żeromskiego 36
1.Każda osoba przystępująca do korzystania z niniejszego serwisu internetowego tym samym przyjmuje do wiadomości i akceptuje warunki niniejszego regulaminu.
2.MKS. Huragan zastrzega sobie prawo zmiany, wycofania, zawieszenia lub przerwania dowolnej funkcji lub właściwości niniejszego serwisu w każdym czasie bez konieczności wcześniejszego powiadomienia użytkowników.
II. Odpowiedzialność użytkownika
1.Użytkownikiem jest każda osoba korzystająca z niniejszego serwisu.
2.Użytkownik korzysta z wszelkich informacji dostępnych w niniejszym serwisie na własne ryzyko i odpowiedzialność.
3.Korzystanie z serwisu podlega ograniczeniom wynikającym z polskiego prawa oraz z powszechnie przyjmowanych zasad postępowania odnoszących się do wszystkich użytkowników Internetu, które mają na celu ochronę ich interesów oraz interesów osób trzecich.
III. Odpowiedzialność MKS.Huragan
1.MKS Huragan nie odpowiada za zawartość żadnych witryn i stron internetowych połączonych z niniejszą witryną za pomocą odsyłaczy (linków) do lub z niniejszej witryny. Łączenie się z innymi witrynami lub stronami spoza tej witryny odbywa się całkowicie na własne ryzyko użytkownika. MKS Huragan nie udziela żadnych gwarancji, bezpośrednich ani dorozumianych, odnośnie dokładności, ważności, legalności i innych cech wszelkich materiałów i informacji zawartych w witrynach osób trzecich.
2.MKS Huragan nie przyjmuje i nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub zainfekowanie wirusem oprogramowania komputerowego czy innego mienia użytkownika, mogące wyniknąć z dostępu do niniejszego serwisu, korzystania z niego lub przeglądania jego stron bądź z pobrania z tej witryny jakichkolwiek materiałów.
3.MKS. Huragan nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z jakichkolwiek zdarzeń, które pozostają poza kontrolą MKS Huragan.
4.MKS.Huragan oraz redakcja strony nie odpowiada za treść opinii i komentarzy publikowanych pod artykułami lub na forum przez Czytelników.
IV. Zastrzeżenia techniczne
1.Z zastrzeżeniem odpowiednich przepisów prawa oraz niniejszego regulaminu MKS Huragan nie odpowiada za szkody spowodowane wadliwym działaniem systemu transmisji, w tym awariami sprzętu, opóźnieniami i zakłóceniami przesyłu informacji.
V. Prawa autorskie
1.Zarówno układ treści zawarty w serwisie internetowym MKS Huragan jak i poszczególne jego części, takie jak materiały pisemne (komentarze, artykuły), zdjęcia, grafika i inne, korzystają na ogólnych zasadach z ochrony udzielanej przez przepisy ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Każdy z użytkowników zobowiązany jest do poszanowania praw autorskich pod rygorem odpowiedzialności cywilnoprawnej oraz karnej wynikającej z przepisów tej ustawy.
2.Korzystanie z materiałów opublikowanych w serwisie MKS Huragan w celu innym niż do użytku osobistego a więc do kopiowania, powielania, wykorzystywania w innych publikacjach w całości lub w części odbywa się na ogólnych zasadach prawa prasowego i autorskiego.
3.Wszelkie znaki towarowe, handlowe, firmowe które występują na witrynie MKS. Huragan podlegają ochronie prawnej na zasadach przewidzianych w odpowiednich przepisach. VI. Akredytacje meczowe
1. Wnioski o akredytacje całoroczne należy składać na miesiąc przed rozpoczęcie się rozgrywek
2. Wnioski o akredytacje jednorazowe należy składać najpóźniej do godz.12.00 w ostatnim dniu roboczym poprzedzającym mecz piłkarski. Na każdym wniosku powinny znajdować się: pieczątka firmowa i podpis Redaktora Naczelnego bądź Kierownika działu sportowego Redakcji. W przypadku ich braku, wniosek nie zostanie przyjęty. Indywidualne wnioski dziennikarzy i fotoreporterów nie będą rozpatrywane.
VII. Postanowienia końcowe
1.MKS Huragan zachowuje prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu. Wszelkie zmiany będą zamieszczane na witrynie MKS Huragan wchodzą w życie z dniem publikacji.

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:


Logowanie

Witaj Gościu Zaloguj/Rejestracja
Zamknij
Logowanie
Nazwa użytkownika
Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Tutaj kliknij, żeby się zarejestrować.
Zapomniałeś hasła?
Żeby otrzymać nowe, tutaj kliknij.

Kalendarz

Grudzień 2018

Pon Wto Śr Czw Pia Sob Nie
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Sparingi zima

Sponsorzy klubu

KaczkanUrząd MiastaKrawczykEkopeletAgromechMarszalr-golMarketingHotel IrenaAlpinaMir-BrukLewiatan Mickiewicza 38AMirasMR DiagnosticMapeiRestauracja ParkLeo CenterOkna i Drzwi ŚliwińskiFarmedKlimbejn TransportKodoTailor HotelWD-TechSosnowski Auto
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.