· Odwiedzin dzisiaj: 692
· Odwiedzin wczoraj: 2207
· Odwiedzin ogólnie: 3709681

Paged Huragan na BFC Summer 2012

Paged Huragan na BFC Summer 2012W dniach 30-31.08.2012 roku na nowoczesnych obiektach GOSiR został rozegrany jeden z największych turniejów piłkarskich w Polsce dla rocznika 2001 - BALTIC FOOTBALL CUP 2012 Summer.

12 września 2012; 12:29 - administrator Komentarzy: 0

Dokończenie 1/32 Pucharu Polski

Dokończenie 1/32 Pucharu PolskiW środę 12 września w ramach 1/32 Wojewódzkiego Pucharu Polski Kaczkan Huragan Morąg spotka się w Elblągu z drużyną rezerw Olimpii 2004 Elbląg. Przypominamy, że elbląska drużyna występuje w tej samej klasie rozgrywkowej co rezerwy naszej drużyny i w jednej z kolejek rozgromiła morążan aż 7:1. Początek spotkania o godz. 17.00.

12 września 2012; 11:02 - tkuc32 Komentarzy: 0

Kaczkan Huragan znowu przegrywa

Kaczkan Huragan znowu przegrywaW meczu 7. kolejki III ligi gr. podlasko-warmińsko-mazurskiej Tur Bielsk Podlaski pokonał drużynę Kaczkana Huraganu Morąg 1:0 (1:0). Bramkę dla gospodarzy zdobył w 33. minucie Maciej Kesler.

09 września 2012; 18:06 - tkuc32 Komentarzy: 0

Przed meczem z Turem Bielsk Podlaski

07 września 2012; 11:33 - tkuc32 Komentarzy: 1

Przed meczem z Turem Bielsk PodlaskiW niedzielę 9 września w ramach 7. kolejki III ligi gr. podlasko-warmińsko-mazurskiej Kaczkan Huragan Morąg spotka się w Bielsku Podlaskim z beniaminkiem rozgrywek trzecioligowych - drużyną Tura. Początek spotkania o godz. 16.00.

Pierwsza porażka w sezonie

Pierwsza porażka w sezonieW meczu 6. kolejki III ligi gr. podlasko-warmińsko-mazurskiej Kaczkan Huragan Morąg doznał pierwszej porażki w sezonie przegrywając na własnym boisku z Olimpią Zambrów 0:1 (0:1). Zwycięską bramkę dla gości zdobył w 17. minucie Michał Poduch.

05 września 2012; 19:26 - tkuc32 Komentarzy: 1