GSZS Delfin Rybno - MKS Huragan Morąg 2:3 13.04.2024 14:30

· Odwiedzin wczoraj: 5745
· Odwiedzin ogólnie: 12927222

Kaczkan Huragan-MKS Korsze 2-0

31 marca 2012; 17:51 - administrator Komentarzy: 0

Kaczkan Huragan-MKS Korsze 2-0Trwa zwycięska passa trenera Machińskiego i drużyny Huraganu na wiosnę. Morążanie tym razem "odprawili z kwitkiem" drużynę MKS Korsze. Morążanie być może nie zagrali widowiskowo ale okazali się niezwykle skuteczni. Nawet grając w osłabieniu potrafili strzelić bramkę.

Pierwsza połowa stała na wyrównanym poziomie a zawodnicy z Korsz nie odstawali od morążan i mieli nawet okazje do strzelenia bramki. Najlepszą zmarnował Piotr Kozłowski, który w 29. minucie strzelił w słupek. Być może właśnie ta niewykorzystana sytuacja zemściła się na drużynie z Korsz, bowiem w 31. minucie Piotr Żórański wykorzystał błąd defensywy drużyny gości i wyszliśmy na prowadzenie.

W 53. minucie mogło być 1-1 ale zawodnik MKS przestrzelił z bliskiej odległości. Dwie minuty później dobrą sytuację zmarnował Kamil Mędrzycki, który również z bliskiej odległości przestrzelił. W 58. minucie Jakub Błażewicz znalazł się w doskonałej sytuacji ale górą był bramkarz MKS Korsze - Kamil Kotkowski. Od 74. minuty morążanie musieli radzić sobie w dziesięciu, gdyż drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał młody pomocnik Huraganu - Konrad Kierstan. Morążanie jednak umiejętnie się bronili i wyprowadzali groźne kontry, jedna z nich przyniosła powodzenie. W 82. minucie Darek Boczko podał dokładnie do Kamila Mędrzyckiego a ten strzałem przy lewym słupku ustalił wynik spotkania.

Mniej korzystna od wyniku jest informacja o dwóch kontuzjach naszych zawodników. W 17. min. boisko opuścił Martin Strach a w 26. minucie kontuzję odniósł Przemysław Płoszczuk. Mamy jednak nadzieję, że te kontuzje nie okażą się bardzo groźne i zawodnicy będą do dyspozycji trenera Machińskiego w kolejnym meczu ligowym.

Kaczkan Huragan Morąg: Matłoka - Naczas G., Naczas A., Strach (17' Kierstan), Lipka - Gagat (66' Boczko), Galik P., Przybylski, Błażewicz, Mędrzycki (89' Brzuziewski) - Płoszczuk (26' Żórański).

MKS Korsze: Kotkowski - Suchodolski (79' Sawicki D.), Fedczak (46' Sawicki Piotr), Branicki, Miłoszewski, Piwiszkis, Roksela, Sawicki Paweł (81' Bukowski), Romanowski (46' Chwaszczewski), Miller, Kozłowski.