LKS Unia Susz - MKS Huragan Morąg 0:4 01.05.2024 13:00

· Odwiedzin wczoraj: 4465
· Odwiedzin ogólnie: 13007534

Rezerwy Legii za silne

04 marca 2017; 13:59 - tkuc32 Komentarzy: 2

Rezerwy Legii za silneW zaległym spotkaniu 16. kolejki III ligi grupy I Kaczkan Huragan Morąg uległ na wyjeździe rezerwom Legii Warszawa 0:3 (0:1).

Może wynik wskazywałby na łatwe zwycięstwo legionistów ale morążanie wcale nie zagrali złego meczu co więcej, gdyby byli skuteczni przed bramką gospodarzy mecz mógłby ułożyć się zupełnie inaczej. Początek meczu był wielce obiecujący ponieważ to morążanie dłużej utrzymywali się przy piłce i próbowali narzucić swój styl gry. Niestety praktycznie pierwsza groźniejsza akcja gospodarzy skończyła się bramką. W 18. minucie składna akcja trójki: Nawotka, Nagy i Czarnowski i ten ostatni pewnym strzałem pokonał Lawrenca. Tuż po wznowieniu gry doskonałą sytuację na wyrównanie miał Karłowicz jednak w sytuacji sam na sam z Majeckim nie trafił w bramkę. Również bardzo dobrą sytuację w pierwszej połowie miał Paweł Galik ale z 17 metrów również nie trafił w bramkę. W pierwszej połowie spotkania nie pomógł nam również arbiter, który nie zauważył ewidentnego zagrania ręką w polu karnym legionisty.

Po obiecującej pierwszej połowie dostaliśmy zimny prysznic na początku drugiej połowy. W 50. minucie ponownie do naszej bramki trafił Czarnowski, który dobił uderzenie wprowadzonego po przerwie Sandro Kulenovicia. Chorwat zastąpił Chukwu, który rozegrał bardzo słabą pierwszą połowę. Niestety ta bramka trochę dobiła morążan i legioniści kontrolowali sytuację na boisku. Mało tego legioniści zdobyli w 76. minucie trzecią bramkę a jej autorem był Miłosz Szczepański, który otrzymał podanie od Bartłomieja Urbańskiego i uderzył praktycznie do pustej bramki. W 80. minucie morążanie powinni zdobyć honorowego gola. Paweł Galik minął już bramkarza gospodarzy i praktycznie mając przed sobą pustą bramkę strzelił w słupek. W końcówce spotkania jeszcze Radek Stefanowicz mógł zdobyć bramkę ale tego dnia celowniki morążan były trochę rozregulowane.

Legia II Warszawa - Kaczkan Huragan Morąg 3:0 (1:0)
Czarnowski (18. min., 50. min.), Szczepański (76. min.)

Żółte kartki: Małachowski (Legia) - Galik (Kaczkan Huragan)

Legia II: Majecki - Nawotka, Makowski, Żyro, Hołownia - Nagy (79' Leleno), Urbański, Małachowski, Więdłocha (46' Matić) - Czarnowski (64' Szczepański) - Chukwu (46' Kulenović).

Kaczkan Huragan: Lawrenc - Bogdanowicz, Koprucki, Szawara, Podhorodecki – Mlonek (84' Konczewski), Zajączkowski, Galik, Chiliński (46' Bartkowski), Lenart (78' Stefanowicz) – Karłowicz (70' Czorniej).

źródło: Legia.net