· Odwiedzin wczoraj: 4369
· Odwiedzin ogólnie: 12957606

Wygrywamy z drugoligową Olimpią Elbląg

11 lutego 2017; 14:48 - administrator Komentarzy: 3

Wygrywamy z drugoligową Olimpią ElblągW kolejnym meczu sparingowym odnosimy cenną wygraną z Olimpią Elbląg 3:2 (1:1). Bramki dla naszego zespołu strzelili Daniel Chiliński oraz Piotr Karłowicz 2.

Morążanie na tle drugoligowca wypadli naprawdę dobrze, co w perspektywie zbliżającej się wielkimi krokami rundy wiosennej powinno wszystkich nas cieszyć. W pierwszej połowie elblążanie nie mogli za bardzo rozwinąć skrzydeł bowiem solidnie spisywała się obrona i pomoc naszej drużyny. Gospodarze (mecz był rozgrywany na boisku przy ul. Skrzydlatej w Elblągu) objęli prowadzenie w 27 minucie. Faulowany w polu karnym był Piceluk a skutecznym egzekutorem jedenastki był Pietroń. Morążanie wyrównali również strzelając celnie rzut karny. W 34. min. po faulu Szuprytowskiego, celnie z 11 metrów uderzył Chiliński. Co ciekawe Szuprytowski, który długo nie mógł się pogodzić z decyzją sędziego otrzymał czerwoną kartkę, ale gospodarze mogli dokonać zmiany i za Szuprytowskiego wszedł na boisko Lisiecki, który zresztą wyprowadził w 57. minucie elblążan na prowadzenie. Bardzo dobrze dysponowani dzisiejszego dnia podopieczni trenera Żukowskiego, nie pozostali jednak dłużni i Piotr Karłowicz dwukrotnie (w 68 i 78 min.) pokonał bramkarza elblążan, dając morążanom cenne zwycięstwo z drugoligowcem.
Kaczkan Huragan: Lawrenc-Szawara, Koprucki, Bogdanowicz, Lipka, Zajączkowski, Bartkowski, Mlonek, Lenart, Chiliński, Galik oraz Dzikowski, Przybylski, Karłowicz, Czorniej, Stefanowicz, Konczewski, zawodnik testowany, zawodnik testowany

Olimpia (I połowa): Tułowiecki – Pietroń, Kubowicz, Wenger, Bukacki, Danowski, Pielichowski, Stępień, Bojas, Szuprytowski (35' Lisiecki) , Piceluk (27' Bartkowski)
Olimpia (II połowa): Daniel – Maciążek, Iwanowski, Niburski, Balewski, Rozumowski (75' Danowski), Sokołowski, Ressel, Kołosow, Lisiecki, Bartkowski.

Olimpia Elbląg – Kaczkan Huragan Morąg 2:3 (1:1) 1:0 Pietroń 27 min. (karny), 1:1 Chiliński 34 min. (karny), 2:1 Lisiecki 57 min., 2:2 Karłowicz 68 min., 2:3 Karłowicz 78 min.