MKS Huragan Morąg - KS Polonia Pasłęk 2:2 04.05.2024 16:00

· Odwiedzin wczoraj: 132929
· Odwiedzin ogólnie: 13174555

Sprawiedliwy remis na zakończenie rundy jesiennej

30 października 2016; 19:16 - takTOja Komentarzy: 0

Sprawiedliwy remis na zakończenie rundy jesiennejW 11 kolejce ligowych zmagań Kaczkan Huragan II Morąg zremisował 1:1 z drużyną Dąb Kadyny. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył w 76 minucie Rafał Witkowski.

W pierwszej połowie sytuacji bramkowych z obu stron było jak na lekarstwo, a z tych które były, bardziej klarowne do zdobycia bramki stworzyli sobie zawodnicy gości. Już w 3 minucie mogli oni wyjść na prowadzenie, jednak groźny strzał z ostrego kąta pewnie obronił Kamil Skop. Kolejną groźną akcję drużyna z Kadyn przeprowadziła w 33 minucie, kiedy to napastnik gości w sytuacji sam na sam strzelił w słupek. W 43 minucie Kamil Skop „taranuje” w polu karnym zawodnika gości i sędzia dyktuje rzut karny, który nie zostaje wykorzystany (strzał w słupek) i w meczu dalej mamy remis. Jedyną sytuacją, która sprawiła problemy bramkarzowi drużyny gości, był strzał Dariusza Boczko z rzutu wolnego w 33 minucie.

Druga połowa również nie obfitowała w sytuacje bramkowe. W 47 minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Piotr Kuper, który strzela prosto w bramkarza. Chwilę potem kolejną dobra okazje do strzelenia bramki marnuje Karol Joniuk strzelając ponad bramką. W 76 minucie pada wreszcie pierwsza bramka w tym spotkaniu. Po dobrej wymianie kilku podań z prawej strony boiska piłkę na 17 metrze otrzymuje Rafał Witkowski i precyzyjnym, płaskim strzałem wyprowadza gospodarzy na prowadzenie. Do wyrównania dochodzi w 87 minucie. Niefrasobliwość obrońców Kaczkana Huraganu II Morąg wykorzystuje jeden z zawodników gości, który sytuacyjnym strzałem strzela gola „za kołnierz” naszemu bramkarzowi. Trzeba jeszcze dodać, że po utracie bramki w przeciągu dwóch minut Karol Joniuk otrzymuje dwie żółte kartki i przedwcześnie musi udać się do szatni.

Kaczkan Huragan II Morąg wystąpił w następującym składzie: K. Skop, M. Leonowicz, W. Matracki, K. Joniuk, D. Giemza, P. Gębala, A. Podgórski, T. Segin, R. Witkowski (P. Dobosz 77’), D. Boczko, P. Kuper.

Wkrótce podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu drużyny rezerw.