MKS Huragan Morąg - GLKS Kormoran Zwierzewo 0:2 11.05.2024 16:00

· Odwiedzin wczoraj: 9149
· Odwiedzin ogólnie: 13248029

Zwycięska passa rezerw nadal trwa

02 października 2016; 20:27 - takTOja Komentarzy: 6

Zwycięska passa rezerw nadal trwaW 7 kolejce A klasy Kaczkan Huragan II Morąg wygrał ze znajdującą się na trzecim miejscu drużyną LZS Świątki Skolity 5:2 (1:2).

Bramki dla gospodarzy zdobyli: T. Segin (19’), T. Krajewski (49’), D. Boczko (57’), P. Gębala (72’), P. Kuper (90’), a dla gości S. Zawada (9’, 28’).

Morążanie przystąpili do tego meczu ubożsi o 3 punkty ponieważ z rozgrywek wycofał się Sokół Łęcze i wszystkie mecze z ich udziałem, w tym również z Huraganem zostały anulowane.

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła już w 9 minucie, a jej autorem został zawodnik drużyny gości – S. Zawada, który pewnym strzałem głową pokonał M. Marszałka. W 19 minucie sędzia dyktuje rzut karny, który skutecznie wykorzystał T. Segin. Kolejna bramka pada po błędzie naszego bramkarza. M. Marszałek chcąc wybić piłkę z „piątki” podaje ją do napastnika gości, a ten pewnym strzałem wykorzystuje podarowany mu prezent. W 35 minucie powinno być już 1:3, ale jeden z napastników gości strzela z kilku metrów prosto w bramkarza.

W druga połowę zdecydowanie lepiej weszli zawodnicy Kaczkana Huraganu II Morąg, którzy w 12 minut zdobywają dwie bramki i wychodzą na prowadzenie. Bramkę na 2:2 strzałem z dystansu zdobył T. Krajewski, a na prowadzenie naszą drużynę wyprowadził D. Boczko. Od tego momentu goście zaczęli śmielej atakować, odkryli się i stracili dwie kolejne bramki. Najpierw niepewną interwencję bramkarza wykorzystał P. Gębala (71 minuta), a w 90 minucie sytuacje sam na sam wykorzystał P. Kuper ustalając wynik spotkania na 5:2. Warto odnotować, że w 72minucie za dyskusję z sędzią czerwoną kartkę otrzymał bramkarz drużyny LZS Świątki Skolity.

Kaczkan Huragan II Morąg wystąpił w następującym składzie: M. Marszałek, D. Giemza, K. Joniuk, B. Gromek, M. Leonowicz (P. Gębala 66’), D. Boczko, T. Segin, T. Krajewski, A. Podgórski, P. Bachura (P. Kuper 51’), R. Witkowski (M. Zając 81’)