LKS Unia Susz - MKS Huragan Morąg 0:4 01.05.2024 13:00

· Odwiedzin wczoraj: 23743
· Odwiedzin ogólnie: 13086544

Rezerwy wciąż wygrywają, hattrick Podgórskiego

18 września 2016; 18:03 - tkuc32 Komentarzy: 2

Rezerwy wciąż wygrywają, hattrick PodgórskiegoW 5. kolejce Klasy A rezerwy Kaczkana Huraganu odniosły piąte zwycięstwo pokonując Jastrzębia Ględy 4:0 (2:0).

Bramki zdobyli: Adrian Podgórski - trzy (29' 35' 61') oraz Paweł Bachura (78').

Jak to zazwyczaj bywa na domowy mecz rezerw morąskiego zespołu oddelegowanych zostało kilku piłkarzy pierwszego zespołu. Tym razem byli to: Marcin Marszałek, Paweł Przybylski, Rafał Witkowski oraz Mateusz Czorniej.

W pierwszej połowie do momentu zdobycia pierwszej bramki przez Adriana Podgórskiego (29 min) nie wydarzyło się nic wartego odnotowania. Większość akcji morąskich piłkarzy kończyła się na 16 metrze od bramki gości. Druga bramka padła po ofensywnym wejściu obrońcy morąskiej drużyny Daniela Giemzy, który idealnie obsłużył A. Podgórskiego.

W drugą połowę lepiej weszli zawodnicy drużyny przyjezdnej oddając kilka groźnych strzałów na bramkę, której strzegł Marcin Marszałek. W 61 minucie padła najładniejsza bramka tego spotkania. Adrian Podgórski otrzymawszy piłkę na ok. 28m bez zastanowienia oddaje strzał, który idealnie ląduje w okienku bramki drużyny Jastrzębia Ględy. Mimo straconej kolejnej bramki zawodnicy Jastrzębia się nie poddali i raz za razem wychodzili z groźną kontrą, jednak skuteczność napastników drużyny Jastrzębia była w tym dniu zerowa. W 78 minucie pada ostatnia bramka w tym meczu, a jej autorem był Paweł Bachura.

Po dzisiejszym spotkaniu na szczególne wyróżnienie zasłużyło dwóch zawodników: Adrian Podgórski zdobywca trzech bramek oraz Tomasz Segin, który trzy razy obsłużył dokładnym podaniem swoich kolegów.

Kaczkan Huragan II Morąg: Marcin Marszałek - Daniel Giemza, Tomasz Krajewski, Karol Joniuk, Paweł Przybylski - Maciej Zając (81' Bartosz Stankiewicz), Tomasz Segin, Rafał Witkowski, Paweł Bachura - Adrian Podgórski (73' Andrzej Kadylak), Mateusz Czorniej (86' Przemysław Dobosz).