MKS Huragan Morąg - KS Polonia Pasłęk 2:2 04.05.2024 16:00

· Odwiedzin wczoraj: 132929
· Odwiedzin ogólnie: 13172679

Remisujemy z Ursusem

06 sierpnia 2016; 23:13 - administrator Komentarzy: 1

Remisujemy z UrsusemKaczkan Huragan Morąg zremisował w pierwszym meczu pierwszej kolejki z Ursusem Warszawa 1:1(0:0)

Będzie ciężko – tak przed meczem w warszawie mówił mi jeden z kibiców . I rzeczywiście Ursus pokazał się z dobrej strony. Początek tego meczu należał do gospodarzy. W 7 minucie Patryk Kamiński, strzelił sprzed pola karnego , jednak przeniósł futbolówkę nad bramką morążan .
Chwilę potem dobrą interwencją popisał się Mateusz Imianowski, który z wyczuciem doszedł do dośrodkowania gospodarzy . Podobnie było w 10 minucie, kiedy ostre dośrodkowanie wyłapał morąski bramkarz. . W 26 minucie bardzo mocny strzał Mateusza Muszyńskiego, na rzut rożny wybił Mateusz Imianowski. Pięć minut później w ostatniej chwili wyprzedzony przez bramkarza gości został Mateusz Muszyński.. W 45 minucie uderzenie Macieja Prusinowskiego w ostatniej chwili na rzut rożny wybił Tomasz Szawara. . W ostatniej akcji pierwszej połowy Mateusz Baranowski, dośrodkował w pole karne wprost na nogę napastnika ze stolicy , jednak uderzenie z 10 metra obronił bramkarz Kaczkana Huraganu. W 50 minucie z odległości uderzał Radosław Lenart, ale z jego strzałem poradził sobie golkiper Ursusa. . Chwilę potem aktywny Radosław Lenart wystawił piłkę przed pola karne do Sebastiana Zajączkowskiego, , który uderzył silnie ale ponad bramką. ... W 84 minucie w słupek trafił Radosław Lenart, a po chwili bramkę dla Huraganu zdobył wprowadzony niedawno Piotr Karłowicz. Arbiter główny przedłużył mecz o 3 minuty i właśnie w owej 3 minucie doliczonego czasu .Krzysztof Pikus strzałem rozpaczy z prawego skrzydła silnie uderzył i dobrze dotąd broniący Mateusz Imianowski między rękawicami przepuścił strzał pomocnika Ursusa. A więc zabrakło 30 sekund aby zdobyć na trudnym terenie 3 punkty.
Kaczkan Huragan Morąg: 1. Mateusz Imianowski - 5. Tomasz Szarawa, 6. Arkadiusz Koprucki, 18. Paweł Podhorodecki. 13. Jakub Lipka, 22. Sebastian Zajączkowski, 16. Mateusz Gołębiewski, 10. Daniel Mlonek ( Rafał Witkowski), 7. Radosław Stefanowicz (. Daniel Chyliński ( Piotr Karłowicz)), 14. Radosław Lenart, 20. Paweł Galik