Trzecie zwycięstwo Huraganu na wiosnę!

06 kwietnia 2012; 18:42 - administrator Komentarzy: 0

LigaKaczkan Huragan Morąg: Matłoka - Naczas G., Naczas A., Strach, Lipka - Gagat, Galik P. (89' Kierstan), Przybylski, Błażewicz (63' Boczko), Mędrzycki (80' Krogulec) - Czorniej (70' Żórański).
Poniżej przedstawiamy relację live ze spotkania, którą przeprowadziliśmy dzięki uprzejmości członka zarządu naszego klubu - Krzysztofa Chmielewskiego.

17 min. Groźny strzał z głowy Kuby Błażewicza obok słupka.

22 min. Po strzale Rafała Gagata bramkarz odbija piłkę przed siebie, Mateusz Czorniej strzela do siatki ale sędzia uznał, że był na pozycji spalonej.

26 min. Kuba Błażewicz posyła piłkę nad poprzeczką drużyny z Olecka.

34 min. Po strzale Grześka Naczasa piłka trafia w poprzeczkę. Gospodarze nie stworzyli do tej pory żadnej klarownej sytuacji.

40 min. Paweł Galik podaje do Mateusza Czornieja a ten przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem Czarnych.

41 min. Tak naprawdę pierwsza sytuacja dla gospodarzy ale bardziej powstała w wyniku nieporozumienia Grześka Naczasa i bramkarza Przemka Matłoki, całe szczęście bez konsekwencji.

43 min. Mateusz Czorniej podał do Kamila Mędrzyckiego ale ten w dogodnej sytuacji przestrzelił.

Dokładnie o 17.08 rozpoczęła się 2 połowa spotkania. Kaczkan Huragan bez zmian.

50 min. Grzesiek Naczas faulowany w polu karnym. "Jedenastkę" na bramkę zamienił Rafał Gagat i prowadzimy w Olecku 1:0!

63 min. Zmiana w naszym zespole. Darek Boczko za Jakuba Błażewicza.

70 min. Druga zmiana w naszym zespole. Piotr Żórański za Mateusza Czornieja. Wynik bez zmian.

80 min. Przemek Krogulec wchodzi na plac gry za Kamila Mędrzyckiego.

82 min. Drugi rzut karny dla naszego zespołu. Faulowany w polu karnym był Rafał Gagat. Przy okazji jeden z zawodników gospodarzy został ukarany czerwoną kartką. Sam poszkodowany zamienił "jedenastkę" na gola. Prowadzimy 2-0!

86 min. Paweł Galik strzela precyzyjnie z wolnego z ok. 17 m. i prowadzimy 3-0!

90 min. Sędzia doliczył 5 minut.

95 min. Wygraliśmy w Olecku 3-0! Kaczkan Huragan odniósł trzecie zwycięstwo na wiosnę.