GKS Ossa Biskupiec Pomorski - MKS Huragan Morąg 2:1 27.04.2024 16:00

LKS Unia Susz - MKS Huragan Morąg 01.05.2024 13:00

· Odwiedzin wczoraj: 7714
· Odwiedzin ogólnie: 12993363

Pod kontrolą w Zwierzewie

16 września 2015; 20:12 - administrator Komentarzy: 1

Pod kontrolą w ZwierzewieKaczkan Huragan Morąg wygrał z Kormoranem Zwierzewo w ramach 1/32 Wojewódzkiego Pucharu Polski 1:4(1:2). Bramki dla naszej drużyny strzelali Daniel Chiliński w 17' i 21' oraz Kamil Kopycki w 47' i 67'. dla gospodarzy w 27' Michał Maj z rzutu karnego.

W tym meczu trener Czesław Żukowski dał odpocząć kilku zawodnikom, na mecz do Zwierzewa nie pojechali Tomasz Szawara, Radosław Stefanowicz oraz Mateusz Czorniej. Na ławce rezerwowych zasiedli również Paweł Galik, Daniel Mlonek, Wiktor Biedrzycki, Mateusz Imianowski.
Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków naszej drużyny, gdzie w pierwszych pięciu minutach Daniel Chiliński mógł strzelić dwie bramki, ale zabrakło przysłowiowej zimnej krwi. W 17 min ten sam zawodnik już nie marnuje sytuacji i prowadzimy 0:1. Trzy minuty później w ładnej akcji całego zespołu, Piotr Bogdziewicz dogrywa w pole karne do nadbiegającego Daniela Chilińskiego a ten podwyższa na 0:2. Małe rozprężenie w naszym zespole, Paweł Przybylski fauluje w polu karnym napastnika gospodarzy i sędzia bez wahania wskazuje "jedenastkę", którą na gola zamienia Michał Maj.
W drugiej za Sebastiana Zajączkowskiego wszedł Wiktor Biedrzycki, który wraz z Konradem Kierstanem kierowali w środku pola poczynaniami naszego zespołu. W 47 min dał znać o sobie Kamil Kopycki i prowadziliśmy już 1:3. W przeciągu następnych dziesięciu minut Kaczkan Huragan mógł strzelić kolejne bramki, ale sytuacji nie wykorzystywali Bogdziewicz, Lenart oraz bardzo aktywny w tym meczu Paweł Szymański.
W 75 min. Czesław Żukowski dokonuje dwóch zmian, za strzelców bramek wchodzą Paweł Galik oraz Daniel Mlonek, ale obraz gry wiele się nie zmienił. W końcówce meczu zawodnik gospodarzy dostał czerwoną kartkę za brutalny faul na Pawle Szymańskim.
Wynik meczu do końca się nie zmienił, wygrywamy z Kormoranem Zwierzewo 4:1 i czekamy na następnego rywala, którym 30.09 będzie Sokół Ostróda.

Avista Łążyn 2-5 Unia Susz
Radomniak Radomno - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 23 września, 16:00
Mazur Pisz - MKS Ełk 23 września, 15:30
31 / w pierwotnym terminie (16 września, 15:30) odwołany z powodu problemów z zabezpieczeniem spotkania
Żagiel Piecki 0-1 Śniardwy Orzysz