LKS Unia Susz - MKS Huragan Morąg 0:4 01.05.2024 13:00

· Odwiedzin wczoraj: 4465
· Odwiedzin ogólnie: 13011501

Granica pokonana

15 sierpnia 2015; 19:24 - administrator Komentarzy: 22

Granica pokonanaW kolejnym meczu o mistrzostwo III ligi Kaczkan Huragan Morąg wygrał z Granicą Kętrzyn 2:0(1:0).Bramki dla naszego zespołu strzelili Paweł Podhorodecki w 41 minucie oraz w 59 minucie Mateusz Czorniej.
W upalne popołudnie Kaczkan Huragan Morąg podejmował beniaminka III ligi Granicę Kętrzyn.Trener Czesław Żukowski dokonał małej roszady w składzie,za Sebastiana Zajączkowskiego w środku pomocy zagrał Paweł Galik,a dwójkę napastników tworzyli Kamil Kopycki i Radosław Lenart. Nasz zespół od samego początku rzucił się na rywala,prawą stronę opanował Podhorodecki,który swoimi rajdami siał zagrożenie pod bramką Granicy.Z bardzo dobrej strony pokazał się Radek Lenart,który również stwarzał dużo problemów bramkarzowi gości.W 21 min kombinacyjna akcja Podhodorecki/Stefanowicz,ten ostatni strzela lecz w bramkarza.Napór huraganu trwał nadal,aktywny w tym meczu Mlonek próbował swoich sił,le również Lubowiecki wychodził obronną ręką.W 35 min Lenart wyłożył piłkę do nadbiegającego Stefanowicza lecz ten niecelnie.Wreszcie przyszła 41 minuta gry,po dośrodkowaniu w pole karne z lewej części boiska,w zamieszaniu podbramkowym Paweł Podhorodecki strzałem pod poprzeczkę daję nam prowadzenie.Tak kończy się pierwsza połowa.
W drugiej części Kaczkan Huragan nie zwalniał tempa,goście ograniczali się do nielicznych kontrataków.W 58 minucie trener Żukowski dokonał podwójnej zmiany,za Lenarta wchodzi Daniel Chiliński,a za Kopyckiego Mateusz Czorniej,który minutę po wejściu na boisko zdobywa drugą bramkę.W 82 min ładna akcja Galik/Chilinski,ten drugi odgrywa ponownie do Galika,który atomowym strzałem próbował pokonać Lubowieckiego,ale minimalnie chybił .
Można śmiało powiedzieć,że Granica w tym meczu była tylko tłem dla dobrze grającego Huraganu,który mimo wszystko mógł podreperować sobie bilans bramkowy.

Kaczkan Huragan Morąg: Imianowski-Przybylski, Lipka(62'Szymański), Szawara, Podhorodecki,Mlonek(78'Witkowski),Biedrzycki,Galik, Stefanowicz, Lenart(58'Chiliński), Kopycki(58'Czorniej)