LKS Unia Susz - MKS Huragan Morąg 0:4 01.05.2024 13:00

· Odwiedzin wczoraj: 4465
· Odwiedzin ogólnie: 13011497

Stefanowicz show,wygrywamy w Grajewie

12 sierpnia 2015; 19:46 - administrator Komentarzy: 17

Stefanowicz show,wygrywamy w GrajewieW drugiej kolejce III ligi Kaczkan Huragan Morąg pokonał w wyjazdowym meczu Warmię Grajewo 3:0(3:0).Głównym aktorem w tym meczu był Radosław Stefanowicz, który strzelił trzy bramki w 13',36',40' min i ustalił wynik już w pierwszej połowie meczu.
Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków naszego zespołu i już w drugiej minucie silne uderzenie Radka Stefanowicza wybija na rzut rożny Gieniusz. Parę minut później dobrej sytuacji nie wykorzystuje Sebastian Zajączkowski, który minimalnie strzela obok słupka.
W 13 min Stefanowicz dostaje dokładną piłkę i z ok 22 metrów pięknym strzałem pokonuje bramkarza gospodarzy.W tym okresie to koncertowa gra naszego zespołu,Lenart dwukrotnie próbuje pokonać golkipera gości lecz ten z trudnością wybija piłkę na rzut rożny.Po chwili bardzo dobrze dysponowany w tym meczu Stefanowicz uderza z ok 16 metrów,ale Gieniusz instynktownie wybija na aut.Temperatura daje się wszystkim we znaki i sędzia tego spotkania zarządza przerwę na uzupełnienie płynów.
W 34 min mamy już 0:2,Stefanowicz dostał piłkę z lewej strony pola karnego i strzałem w długi róg pokonuje Gieniusza.
Na kolejną bramkę zawodnicy Huraganu długo nam nie kazali czekać,w 40 minucie z okolicy 16 metra Radek Stefanowicz podwyższa na 0:3.Tak zakończyła się pierwsza połowa meczu.
W drugiej części obraz gry wiele się nie zmienił,nasz zespół cały czas dominował na boisku,a Warmia ograniczała się do sporadycznych ataków,których przez cały mecz można byłoby policzyć na palcach jednej ręki.Trener Czesław Żukowski wprawdzie dokonał czterech zmian, ale wynik meczu się nie zmienił.Wygrywamy w bardzo ciężkich warunkach atmosferycznych z Warmią Grajewo 0:3 i inkasujemy kolejne punkty.

Kaczkan Huragan Morąg: Imianowski-Podhorodecki(72'Witkowski),Lipka Image and video hosting by TinyPic ,Szawara, Przybylski, Mlonek, Zajączkowski, Biedrzycki Image and video hosting by TinyPic , Stefanowicz(70'Szymański), Galik(56'Czorniej), Lenart(56'Kopycki)