MKS Huragan Morąg - GLKS Kormoran Zwierzewo 0:2 11.05.2024 16:00

· Odwiedzin wczoraj: 5388
· Odwiedzin ogólnie: 13214585

Wypocone zwycięstwo

08 sierpnia 2015; 19:31 - administrator Komentarzy: 9

Wypocone zwycięstwoW inauguracyjnym meczu III ligi Kaczkan Huragan Morąg wygrał z Jagiellonią II Białystok 1:0(0:0). Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił w doliczonym czasie w 94 min Kamil Kopycki.

Mecz rozgrywany był w fatalnych warunkach pogodowych,temperatura przekraczała ponad 30 stopni,stąd też decyzja sędziego o dwóch przerwach pięciominutowych w meczu na uzupełnienie płynów. Kaczkan Huragan Morąg od samego początku ruszył z groźnymi atakami,Stefanowicz,Mlonek czy Galik non stop próbowali strzałów na bramkę Karpieszuka, który w dzisiejszym meczu spisywał się naprawdę dobrze.W 27 min po dośrodkowaniu Darka Boczki wyśmienitej sytuacji nie wykorzystał Biedrzycki,którego strzal z głowy wybił bramkarz gości.Parę minut później Stefanowicz strzelał z ok 13 metrów i również Karpieszuk stanął na wysokości zadania.W tym okresie gry można śmiało powiedzieć,że Jagiellonia ograniczała się jedynie do organizowania szybkich kontr,które nasi obrońcy umiejętnie rozbijali.
Druga połowa zaczęła się nieszczęśliwie dla naszego zespołu bowiem w 50 min Darek Boczko doznał kontuzji kolana i w jego miejsce wszedł Paweł Przybylski.
W 66 min trener Czesław dokonuje podwójnej zmiany,za Galika wchodzi Kopycki,a Czornieja zmienia Lenart.W 78 min Bogdziewicz zmienia Stefanowicz.Huragan nadal atakuje,strzelać próbuje Zajączkowski lecz w bramkarza,Lenart z Kopyckim próbują szybką wymianę piłki,uderza Biedrzycki,ale niecelnie.Śmiało można byłoby powiedzieć,że ten mecz nie może zakończyć się remisem bo dominacja huraganu jest wyraźna. Sędzia tego spotkania Staniszewski dolicza do regulaminowego czasu 4 minuty,napór huraganu nie maleje i o to w 94 min po dośrodkowaniu w pole karne Radosława Lenarta,Kamil Kopycki strzałem głową z 5 metrów pokonuje bramkarza gości i prowadzimy 1:0. Radość w obozie i na trybunach jest ogromna,wygrywamy z Jagiellonią Białystok i inkasujemy trzy punkty.

Kaczkan Huragan: Imianowski, Lipka, Szawara Image and video hosting by TinyPic, Boczko(50'Przybylski), Podhorodecki, Mlonek, Zajączkowski, Biedrzycki, Stefanowicz(78'Bogdziewicz), Galik(66'Kopycki), Czorniej(66'Lenart).

Jagiellonia II Białystok: Karpieszuk - Martin Baran, Pawlik, Koźlik, Charkiewicz, Samluk (75' Grabowski), Radecki (46' Wołczyński), Falon (46' Pali), Drażba, Gajko, Giełażyn (70' Kondracki)