MKS Huragan Morąg - GLKS Kormoran Zwierzewo 0:2 11.05.2024 16:00

· Odwiedzin wczoraj: 3158
· Odwiedzin ogólnie: 13214270

Rezerwy zostają w Klasie A

12 lipca 2015; 19:20 - tkuc32 Komentarzy: 1

Rezerwy zostają w Klasie AW meczu o udział w Klasie A rezerwy Kaczkana Huraganu Morąg pokonały ITR Jeziorak Iława 2:0 (0:0) i zagrają w przyszłym sezonie w tej samej klasie rozgrywkowej.

Niedzielnemu meczowi, jak na tę klasę rozgrywkową, towarzyszyła bardzo duża frekwencja kibiców a to za sprawą licznie przybyłym kibicom z Iławy. W pierwszej połowie stawka spotkania sparaliżowała chyba zawodników obu drużyn bowiem akcji podbramkowych było jak na lekarstwo. Należy tylko odnotować groźny strzał Daniela Madeja przy lewym słupku bramki bronionej przez Marcina Marszałka oraz strzał z głowy w poprzeczkę Łukasza Żuka.

W drugiej połowie spotkania konsekwentnie grający morążanie w końcu dopięli swego i w ostatnim kwadransie dwukrotnie pokonali doświadczonego Grzegorza Sobiecha, a w głównych rolach wystąpili zawodnicy na co dzień występujący w 3. lidze. Najpierw w 79. minucie doskonałej sytuacji nie zmarnował Dariusz Boczko a w 86. minucie "kropkę nad i" postawił Daniel Mlonek. Podopieczni Dariusza Giemzy dzięki niedzielnemu zwycięstwu, ponownie wybiegną w przyszłym sezonie na boiska Klasy A.