MKS Huragan Morąg - GLKS Kormoran Zwierzewo 0:2 11.05.2024 16:00

· Odwiedzin wczoraj: 9149
· Odwiedzin ogólnie: 13245007

Z Promieniem Mońki na zakończenie sezonu

06 czerwca 2014; 06:06 - tkuc32 Komentarzy: 2

Z Promieniem Mońki na zakończenie sezonuW najbliższą sobotę 7 czerwca w ramach 34 i jednocześnie ostatniej kolejki rozgrywek III ligi grupy podlasko-warmińsko-mazurskiej w sezonie 2013/14 Kaczkan Huragan Morąg spotka się w meczu wyjazdowym z Promieniem Mońki. Początek spotkania o godz. 17.00.

Drużyna Promienia okupuje ostatnie miejsce w tabeli i po sobotniej kolejce tego miejsca już nie poprawi ale nazywanie tej drużyny "czerwoną latarnią" ligi, byłoby dla niej wielce krzywdzące. Drużyna Promienia pod wodzą Przemysława Kołłątaja już nie raz napsuła krwi swoim rywalom a już na wielkie słowa uznania należy postawa tej drużyny w Podlaskim Pucharze Polski, w którym piłkarze z Moniek pierwszy raz w historii klubu wystąpią w finale tych rozgrywek. Tydzień po ostatniej kolejce ligowej zawalczą o to trofeum w Szczuczynie z miejscową Wissą.

Morążanie w daleką podróż do Moniek wybierają się z nadzieją na dobre zakończenie sezonu, najlepiej zwycięstwem, które pozwoliłoby, w przypadku niepowodzenia Dębu Dąbrowa Białostocka, na zajęcie szóstego miejsca w tabeli. Pomóc w zwycięstwie morążan mają powracający po pauzie za żółte kartki Jakub Lipka i Mateusz Czorniej.