Przegrywamy z Polonią Pasłęk
13 maja 2026; 19:27 - administrator Komentarzy: 0
W zaległym meczu 16 kolejkiLigi Okręgowej Huragan Morąg przegrał z Polonią Pasłęk 1:5, jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił Kalechi Madu
Po meczu Trener Kamil Kowalski powiedział........„Jeżeli będziemy popełniać takie błędy jak dzisiaj, musimy liczyć się z porażkami. Zabrakło koncentracji, determinacji i zaangażowania. Polonia odniosła zasłużone zwycięstwo. Powiedziałem drużynie w szatni, że nie ma sensu rozpamiętywać tego meczu — w sobotę musimy zmazać tę plamę. Do zdobycia zostało jeszcze 18 punktów i nie składamy broni. Wierzę w ten zespół i czekamy na kolejne spotkanie!”
Szansa na punkty będzie już w najbliższą sobotę, gdzię Huragan Morąg podejmie na własnym stadionie Ossę Biskupiec Pomorski, początek spotkania godz.16:00
| Podziel się z innymi: |
|
| Facebook - Lubię To: |
|












