· Odwiedzin wczoraj: 4369
· Odwiedzin ogólnie: 12951956

Kętrzyn zdobyty. Trzecie zwycięstwo z rzędu Huraganu!

28 sierpnia 2013; 19:09 - tkuc32 Komentarzy: 11

Kętrzyn zdobyty. Trzecie zwycięstwo z rzędu Huraganu!W meczu 5. kolejki III ligi grupy podlasko-warmińsko-mazurskiej Kaczkan Huragan Morąg pokonał na wyjeździe Granicę Kętrzyn 3:2 (1:1). Bramki dla Huraganu zdobyli: Paweł Galik (43'), Grzegorz Naczas (50') oraz Krzysztof Filipek (70').

Morążanie pojechali do Kętrzyna bardzo "wąską" kadrą. Z różnych powodów zabrakło w składzie: Radosława Stefanowicza, Daniela Chilińskiego oraz Konrada Kierstana. Mecz nie rozpoczął się po myśli morążan bowiem już w 14. minucie gospodarze po strzale Damiana Mazurowskiego objęli prowadzenie. Trzeba przyznać, że ambitnie grający gospodarze postawili twarde warunki naszej drużynie jednak to bardziej doświadczony zespół Huraganu tuż przed przerwą doprowadził do wyrównania. W 43. minucie precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego z ok. 20 metrów popisał się Paweł Galik.

Druga połowa rozpoczęła się od kolejnego ciosu morążan. W 50. minucie z bliskiej odległości piłkę w siatce gospodarzy umieścił Grzegorz Naczas ale z prowadzenia morążanie cieszyli się tylko dwie minuty bowiem w 52. minucie wyrównującą bramkę zdobył Mateusz Lachowski. Sytuacja naszej drużyny skomplikowała się jeszcze mocniej w 60. minucie kiedy to za faul czerwoną kartkę otrzymał Artur Naczas, dla którego była to już druga "czerwień w sezonie.

Mimo wielu niesprzyjających okoliczności morążanie wracają z Kętrzyna "z tarczą". Zwycięską bramkę dla morążan zdobył głową w 70. minucie najskuteczniejszy w tym sezonie w naszym zespole - Krzysztof Filipek. Grający z przewagą jednego zawodnika gospodarze ambitnie próbowali odmienić losy tego spotkania ale tym razem to morążanie opuszczają Kętrzyn z kompletem punktów notując trzecie zwycięstwo z rzędu.

Bramka Pawła Galika z rzutu wolnego

Kaczkan Huragan: Dzikowski - G. Naczas, A. Naczas, Ł. Galik, Rytelewski (72' Brzuziewski) - Boczko, Przybylski, P. Galik, Nawrocki (46' Żórański) - Czorniej, Filipek.

Granica: Korowaj - Sobczuk (87' Wierzbowski), Lachowski, Michałowski, Traut, Rotenberg, Piątkowski, K. Rałowiec, M. Rałowiec, Mazurowski, Szmelc (59' Szerszeń).