Walne zebranie kolejny raz przełożone
05 lipca 2025; 08:10 - administrator Komentarzy: 0
W miniony piątek tj. 4.07 miało odbyć się w MDK Walne Zebranie MKS Huragan Morąg. Poraz kolejny ze względów proceduralnych odroczono spotkanie do 11.07 godz.18:00
Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Urzędu Miejskiego w Morągu.
| Podziel się z innymi: |
|
| Facebook - Lubię To: |
|
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.












