MKS Huragan Morąg - LKS Płomień Turznica 2:1 20.04.2024 16:00

· Odwiedzin wczoraj: 6068
· Odwiedzin ogólnie: 12965263

Pewna wygrana z Drwęcą NML

23 marca 2024; 16:42 - administrator Komentarzy: 0

Pewna wygrana z Drwęcą NMLHuragan bardzo pewnie wygrał z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie 4:1.

Rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie. Praktycznie przez większość meczu byliśmy stroną przeważającą. Dość powiedzieć że najlepszym zawodnikiem gości był bramkarz, który uchronił swój zespół przed dotkliwszą porażką.

Bardzo mocno rozpoczęliśmy mecz. Już po 7 minutach prowadziliśmy 2:0. Po bramkach Wiktora Matrackiego w 4 minucie i Piotra Zaleskiego w 7 min. ustawiliśmy sobie spotkanie. Jeden , pierwszy błąd popełniony przez nasz zespół został wykorzystany przez gości. W 18 minucie gola dla Drwęcy zdobył Szymon Świniarski.

To podrażniło Huragan , który stworzył jeszcze kilka dobrych sytuacji. W 45 minucie trafiliśmy w słupek. Po tym fakcie arbiter zakończył pierwszą połowę meczu.

Druga odsłona zaczęła się jak pierwsza. Huragan dominował i stwarzał co i rusz zagrożenie pod bramką rywali. Między słupkami dobrze spisywał się Jakub Olejniczak i kilka razy ponownie uchronił Drwęcę przed utratami goli.

Jednak jego bardzo dobra postawa nie wystarczyła dziś na Huragan. W 74 minucie Oskar Kottlenga podwyższył na 3:1 . Ostatnią bramkę zdobył Piotr Zaleski w 85 minucie ustalając wynik meczu.

Zagraliśmy bardzo solidne zawody i dalej jesteśmy jedynym niepokonanym zespołem w lidze na własnym stadionie.

Huragan : Zalewski – Szultek, Gotówko ( Ż), Boczko ( R.Dec 46), M.Dec, Zaleski ( Heymann 83), Matracki ( 80 Freigin), Tomasz, Stankiewicz, Drymuch , Szymanowski ( Kottlenga 68) .