LKS Unia Susz - MKS Huragan Morąg 0:4 01.05.2024 13:00

· Odwiedzin wczoraj: 23743
· Odwiedzin ogólnie: 13049054

Wygrywamy na zakończenie przygotowań

02 marca 2024; 13:31 - administrator Komentarzy: 0

Wygrywamy na zakończenie przygotowańW ostatnim meczu kontrolnym przed zbliżającą się rundą wiosenną Huragan Morąg pokonał Błękitnych Orneta 3:1(3:0). Bramki dla naszej drużyny strzelili Aleksander Tomasz, Piotr Zaleski oraz Remigiusz Gotówko

Dzisiejszym sparingiem kończyliśmy okres przygotowawczy. Bardzo dobrze że udało nam się wejść na boisko z nawierzchnią naturalną i rozegrać wartościowy sparing. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu bardzo optymistyczna, bardzo dobra gra piłką, otwieranie gry od bramki, duża ilość sytuacji podbramkowych i bardzo dobra współpraca zespołowa. W drugiej połowie też nasza gra była dobra. Cały czas realizowaliśmy założenia ale nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji na podwyższenie wyniku i wkradło się rozluźnienie w drużynie co zaowocowało sytuacjami dla drużyny przeciwnej. Po okresie przygotowawczym i rozegranych grach kontrolnych bardzo optymistycznie patrzę w przyszłość i już nie możemy się doczekać pierwszego meczu o punkty- powiedział Tomasz Sambor.

Huragan: Szymon Zalewski(46’ Filip Sawicki), Kuba Stankiewicz, Szymon Szultek, Remigiusz Gotówko(46’ Łukasz Bildziuk), Radek Dec(46’Igor Horbacz), Piotrek Zaleski, Mariusz Dec, Oskar Kottlenga, Alek Tomasz, Wiktor Matracki (46’ Adam Haymann), Igor Koć.

Bramki: Alek Tomasz-1’ Piotrek Zaleski-30’ Remigiusz Gotowko-38.