GKS Ossa Biskupiec Pomorski - MKS Huragan Morąg 2:1 27.04.2024 16:00

LKS Unia Susz - MKS Huragan Morąg 01.05.2024 13:00

· Odwiedzin wczoraj: 6068
· Odwiedzin ogólnie: 12967494

Sromotne lanie w Pasłęku

30 września 2023; 17:25 - administrator Komentarzy: 1

Sromotne lanie w PasłękuW meczu 9 kolejki Ligi Okręgowej Huragan Morąg przegrał w Pasłęku 2:8(2:2). Bramki dla naszego zespołu strzelili Igor Koć oraz Cezary Januszkiewicz.

Weszliśmy w mecz dobrze, znów zdobyliśmy pierwsi gole dobrze realizowaliśmy założenia ale niestety kolejny raz tracimy bramki za łatwo po naszych indywidualnych błędach. Podczas przerwy powiedzieliśmy sobie że chcemy walczyć o zwycięstwo szybko strzelić bramkę i wrócić do gry i walki o 3 pkt. Niestety od razu po rozpoczęciu drugiej połowy przytrafia nam się indywidualny błąd i zamiast zdobyć bramkę na remis tracimy kolejną. W dalszej części meczu kolejne nasze błędy w ustawieniu, rozegraniu piłki i kryciu przeciwnika co skutkowało tak wysoką przegraną. Teraz pozostało nam wyciągnąć wnioski, zrobić analizę meczu i podnieść się po tak dotkliwej porażce w następnym meczu. Na pewno się nie poddajemy i ja jako trener cały czas wierzę w tych chłopaków w tą drużynę i zawsze po burzy wychodzi słońce- powiedział po meczu trener Tomasz Sambor.