· Odwiedzin wczoraj: 6003
· Odwiedzin ogólnie: 12963236

Olimpia II Elbląg pokonana

14 sierpnia 2022; 19:45 - Andrzej Sekita Komentarzy: 0

Olimpia II Elbląg pokonanaHuragan po bardzo ciekawym i emocjonującym meczu pokonał Olimpię II Elbląg 3:2.

W Olimpii II mogli zagrać zawodnicy z szerokiej, pierwszej kadry zespołu. Na boisko wybiegli miedzy innymi Maciej Famulak, Dominik Kozera, Bartosz Danowski , Konrad Łabecki, Łukasz Turzyniecki co sprawiło że goście byli groźni.
Mecz nie rozpoczął się najlepiej dla Huraganu. W 13 minucie nieporozumienie obrońcy z młodym morąskim bramkarzem. Podanie głową obrońcy do Szymona Witkowskiego, który nie łapie piłki i dopada do niej wspomniany D. Kozera bez problemu pakując futbolówkę do siatki. Zawodnicy Huraganu ambitnie grając doprowadzili do wyrównania w 32 minucie , kiedy to na 1:1 strzelił Przemysław Ziemianowicz. Do końca pierwszej połowy gra była wyrównana. Warto wspomnieć jeszcze o sytuacji, w której strzelał Mariusz Dec z pola karnego i bramkarz Olimpii II z trudem wybił piłkę na rzut różny.
Druga połowa była dramatyczna. Dwie wyśmienite interwencje zanotował bramkarz Huraganu Sz. Witkowski, ratując nas przed utratami bramek. Natomiast w 78 minucie po indywidualnej akcji D. Kozera wyprowadza gości na prowadzenie.
To jednak nie koniec emocji. W 78 minucie głową piłkę do siatki pakuje Michał Duda i jest 2:2. Była to końcówka meczu ale to co się wydarzyło w ostatnich minutach to prawdziwy horror. Drugą żółta kartkę dostaje Bartłomiej Danowski i musi zejść z boiska. Natomiast w 93 minucie także drugi żółty kartonik ogląda Konrad Łabecki i także musi zejść z boiska. Do końca pozostaje minuta i po dośrodkowaniu piłki w pole karne gola na 3:2 strzela wychowanek Huraganu, młodzieżowiec Piotr Zmiarowski .

Huragan : Witkowski – Ziemianowicz, Marchlewski , Fabisiak, Stankiewicz, Dec, Zaleski, Tomasz, Michalski ( Zmiarowski ), Januszkiewicz ( Cychilik), Duda.

Olimpia II : Lechowid- Turzyniecki, Famulak, Kottlenga, Danowski , Wierzba , Filipczyk, Łapięś, Łabecki, Szantyr, Kozera.