MKS Huragan Morąg - LKS Płomień Turznica 2:1 20.04.2024 16:00

· Odwiedzin wczoraj: 4369
· Odwiedzin ogólnie: 12955549

To był ciekawy mecz.

16 czerwca 2022; 08:50 - Andrzej Sekita Komentarzy: 0

To był ciekawy mecz.Ostatni mecz naszej drużyny w Iławie z miejscowym Jeziorakiem mógł się podobać dla licznie przybyłej publiczności. Pomimo remisu 0:0 było kilka sytuacji do strzelenia bramek.

Obydwa zespoły postawiły na grę ofensywną i starały się strzelić zwycięską bramkę . Pierwsza połowa była dość wyrównana ze wskazaniem na nasz zespół, który był częściej w posiadaniu piłki, mocno starał się kreować grę w fazie atakowania lecz bez konkretów z jednej i drugiej strony. Druga połowa zaczęła się od mocnych ataków Iławian, którzy przejęli inicjatywę lecz bardzo dobrze reagowała na taką sytuację nasza defensywa wraz z Mateuszem Lawrencem, który pewnie wyłapywał dośrodkowania i strzały z dystansu przeciwników.
Huragan w drugiej połowie miał 3 doskonałe i zarazem kluczowe sytuacje do strzelenia bramki w 50 min wyśmienita sytuacja Adriana Podgórskiego, który ograł 3 przeciwników w polu karnym Jezioraka i niestety jego strzał ląduje na słupku, 55 min Adrian Wasiak przegrywa pojedynek jeden na jeden z bramkarzem Jezioraka , który w tym dniu był bardzo dobrze dysponowany, 60 min strzały Oskara Kordykiewicza i Pawła Galika, które iławscy obrońcy wybijają z pustej bramki. Pomimo, że był to ostatni mecz w sezonie, stał on na wysokim poziomie sportowym.

Zawodnicy zostawili na boisku bardzo dużo zdrowia za co im z tego miejsca dziękuję - mówi trener Andrzej Malesa.

Huragan : Lawrenc, Kiełtyka, Burzyński, Ziemianowicz, Stankiewicz, Musiński, Kordykiewicz (65min Dec) Galik,Wasiak,Podgórski,Kołosov (60 min Ressel (75 min Styś))