GSZS Delfin Rybno - MKS Huragan Morąg 2:3 13.04.2024 14:30

· Odwiedzin wczoraj: 5745
· Odwiedzin ogólnie: 12927949

Tylko remis z Błękitnymi Pasym

12 czerwca 2022; 09:45 - administrator Komentarzy: 0

Tylko remis z Błękitnymi PasymW meczu 29 kolejki forBET IV ligi MKS Huragan Morąg tylko zremisował z Błękitnymi Pasym 2:2(1:0), bramki dla naszej drużyny strzelił Patryk Burzyński w 45' i 81', a dla gości Patrycjusz Malanowski w 59' i 88'
Mecz niewykorzystanych sytuacji, bo taki powinien mieć tytuł dzisiejszego newsa. Przy tak upalnej pogodzie huragan od samego początku przejął inicjatywę na boisku i pomimo dużej przewagi morążanie nie potrafili strzelić upragnionej bramki, pudłowali jak na zawołanie Kordykiewicz, Stankiewicz, Kolosov czy Galik, dodajmy jednak że w doskonałej dyspozycji był bramkarz gości Paweł Brzozowski. W 45 minucie po błędzie golkipera błękitnych Anton Kolosov zostaje faulowany w polu karny i sędzia tego spotkania bez wahania dyktuje "11" którą na bramkę zamienia Patryk Burzyński. Parę chwil później w poprzeczkę trafia Michał Ressel, po czym sędzia kończy pierwszą połowę.
W drugiej części spotkania nie mając nic do stracenia pasymianie ruszyli do śmielszych ataków, w 58 minucie po koronkowej akcji Patrycjusz Malanowski w sytuacji "sam na sam" zastaje faulowany przez Mateusza Lawrenca i sędzia wskazuje "11". Do piłki podchodzi sam poszkodowany, który doprowadza do remisu. W dalszej części meczu morążanie próbowali zmienić wynik ale w tym dniu celowniki naszych snajperów były rozregulowane.
W 81 minucie w polu karnym zostaje faulowany Paweł Galik i sędzia wskazuje na "11", pewnym egzekutorem jest ponownie Patryk Burzyński i na 9 min przed końcem meczu prowadzimy 2:1. W tym okresie na strzelenie kolejnej bramki miał Anton Kolosov czy Paweł Galik ale ich strzały były za lekkie albo mijały światło bramki.
I kiedy wydawało się że huragan zainkasuje kolejne 3 punkty w zamieszaniu podbramkowym niezawodny Patrycjusz Malanowski zdobywa bramkę i ustala wynik meczu na 2:2.