· Odwiedzin wczoraj: 4369
· Odwiedzin ogólnie: 12954554

Po dobrej grze remisujemy z Polonią

29 listopada 2020; 10:23 - administrator Komentarzy: 0

Po dobrej grze remisujemy z PoloniąW meczu 18 kolejki 3 ligi Kaczkan Huragan Morąg zremisował w Warszawie z Polonią 2:2. Bramki dla naszej drużyny strzelili Piotr Karłowicz w 13 minucie, oraz Piotr Łysiak w 45 minucie z Karnego, dla gospodarzy Damian Mosiejko w 19 minucie z karnego oraz Łukasz Piątem w 25 minucie.

W meczu 18. kolejki III ligi Polonia Warszawa zmierzyła się z Kaczkan Huraganem Morąg.

Już pierwsze minuty zwiastowały w tym meczu wielkie emocje. W 12. minucie straciliśmy piłkę, a rywale wyprowadzili błyskawiczną kontrę. Bardzo dobre dośrodkowanie wykorzystał Piotr Karłowicz, po którym rywale wyszli na prowadzenie 1:0. W 17. minucie po faulu na Patryku Paczuku w polu karnym arbiter podyktował rzut karny. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Damian Mosiejko, który pewnie pokonał bramkarza Kaczkan Huragana Morąg – Kacpra Leszczyńskiego.

Zmobilizowani zawodnicy Polonii Warszawa już siedem minut później cieszyli się z drugiej bramki i objęcia prowadzenia. Na listę strzelców wpisał się Łukasz Piątek, pokonując bramkarza strzałem z ostrego kąta. To nie był jednak koniec emocji w tej części gry. W 38. minucie Adam Pazio ryzykownie wycofał do naszego bramkarza – Sławka Abramowicza, który interweniując sfaulował przeciwnika otrzymując przy okazji drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Sędzia podyktował przy tym rzut karny dla naszego rywala, który wykorzystał Piotr Łysiak. Ostatecznie do szatni schodziliśmy remisując 2:2.

Goście grali w przewadze, ale nie było to widoczne na boisku. W 50. minucie Daniel Smuga doznał urazu, który musiał opuścić boisko i nie zagrał już do końca meczu. W 67. minucie Polonia Warszawa skonstruowała bardzo groźną akcję, ale niestety Jakub Wyszkowski nie wykorzystał podania od Tomasza Andrzejewskiego. W 83. minucie dobrą piłkę otrzymał Kamil Słoma, ale nie zdecydował się na strzał.

W ostatnich minutach meczu kapitalną interwencją w sytuacji sam na sam popisał się jeszcze Dawid Leleń. Wynik nie uległ więc zmianie i obie drużyny podzieliły się punktami w tym zaciętym spotkaniu.

Polonia Warszawa 2:2 Kaczkan Huragan Morąg

Bramki: Piotr Karłowicz 13', Damian Mosiejko (k) 18', Łukasz Piątek 25', Piotr Łysiak (k)43'