'

Oficjalna strona klubu

Dziś jest 04 grudnia 2020 Osób online: 1

Mecze

Polonia Warszawa - Kaczkan Huragan Morąg 2:2 28.11.2020 17:00
  • Mosiejko 19'(k)
  • Piątek 25'
  • Karłowicz 13'
  • Łysiak 45'(k)

Tabela ligowa

Losowa fotografia

Statystyki strony

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 222
· Najnowszy użytkownik: Mikola

· Odwiedzin dzisiaj: 74
· Odwiedzin wczoraj: 1105
· Odwiedzin ogólnie: 5773669
Odwiedź WwW.AnkurThakur.iN więcej na Addons

Specjalne oświadczenie Znicz Biała Piska

16 listopada 2020; 19:58 - administrator Komentarzy: 0

Specjalne oświadczenie Znicz Biała PiskaOświadczenie klubu dotyczącego meczu z Kaczkanem Huraganem Morąg

Wokół terminu rozegrania meczu 16. kolejki w Morągu narosło wiele nieścisłości, które jako klub pragniemy wyjaśnić. Gospodarze, którzy regularnie rozgrywają mecze ligowe na swoim boisku w sobotnie popołudnia, spotkanie ze Zniczem zaplanowali w niedzielę na godz. 11, bardzo nietypową dla seniorskich rozgrywek w naszym regionie. Biorąc pod uwagę, że w środę Huragan grał mecz wyjazdowy w Aleksandrowie Łódzkim, można było uznać to za zasadne.
Od początku nasze zastrzeżenia budziła jednak godzina rozegrania spotkania, gdyż wiązało się to z wyjazdem w niedzielę o bardzo wczesnej porze, lub w sobotę, ale z poniesieniem dodatkowych kosztów w postaci organizacji noclegu. Dlatego trener Ryszard Borkowski już na przełomie października i listopada rozpoczął starania, by rozpoczęcie meczu przesunąć o dwie godziny na godz. 13. Po telefonicznych konsultacjach z Marcinem Zmiarowskim, trenerem Huraganu Morąg, uzyskał informację, że morąski klub - jego zawodnicy, sztab szkoleniowy - wstępnie przychyla się do propozycji.
Kolejnym krokiem była zmiana godziny rozegrania meczu w systemie Ekstranet, który służy do obsługi rozgrywek i jest prowadzony w tym sezonie przez Łódzki Związek Piłki Nożnej. Trener Ryszard Borkowski, w obecności kierownika Grzegorza Pielocha, naniósł zmiany w systemie, zaznaczając rozpoczęcie meczu z Huraganem o godz. 13. By ŁZPN mógł oficjalnie zatwierdzić nową godzinę rozegrania spotkania, potrzebna była akceptacja gospodarzy. Na kilka dni przed weekendową kolejką propozycja Znicza została jednak przez klub z Morąga odrzucona, mimo wcześniejszych telefonicznych ustaleń.
W niedzielę w Morągu po rozmowach z osobami obecnymi na stadionie oraz piłkarzami Huraganu, nabraliśmy przekonania, że to nas starano się obarczyć odpowiedzialnością, za decyzję o rozgrywaniu meczu jednak o godz. 11, a nie o godz. 13, o co występowaliśmy. Naszym zdaniem było to celowe wprowadzenie w błąd własnych działaczy i zawodników przed niezwykle ważnym ligowym meczem dla morąskiego zespołu przez osoby decyzyjne w Huraganie Morąg.
Ubolewamy, że derby województwa warmińsko-mazurskiego na poziomie III ligi odbywają się w tak niezdrowej atmosferze. Uważamy, że jako kluby z regionu w bardzo trudnym sezonie z wyjątkowym przebiegiem rozgrywek, powinniśmy współpracować, by rywalizacja sportowa stała na jak najwyższym poziomie, bez jakichkolwiek zakulisowych zagrywek, które nie są w tym momencie nikomu potrzebne.

Zarząd i zawodnicy
MLKS Znicz Biała Piska


Źródło:facebook.com/znicz1954bialapiska

Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Urzędu Miejskiego w Morągu.

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:


Logowanie

Witaj Gościu Zaloguj/Rejestracja
Zamknij
Logowanie
Nazwa użytkownika
Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Tutaj kliknij, żeby się zarejestrować.
Zapomniałeś hasła?
Żeby otrzymać nowe, tutaj kliknij.

Kalendarz

Grudzień 2020

Pon Wto Śr Czw Pia Sob Nie
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31


Szybkie wyniki

Sponsorzy klubu

KaczkanUrząd MiastaKrawczykAgromechMarszalr-golMarketingAlpinaMir-BrukAnimatorMirasMR DiagnosticRestauracja ParkMarkety BudowlaneFarmedKodoTailor HotelWD-Tech
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.