GSZS Delfin Rybno - MKS Huragan Morąg 2:3 13.04.2024 14:30

· Odwiedzin wczoraj: 4152
· Odwiedzin ogólnie: 12915434

Cenny remis z Legionovią

17 października 2020; 17:01 - administrator Komentarzy: 0

Cenny remis z LegionoviąW meczu 11 kolejki III ligi Kaczkan Huragan Morąg zremisował z Legionovią Legionowo 1:1(1:1). Bramkę dla gospodarzy strzelił już w 8 min Andrzej Trubeha, wyrównał tuż przed przerwą z rzutu karnego Piotr Łysiak.

Początek meczu zapowiadał iż będzie to bardzo trudne spotkanie, ale wbrew pozorom to nasz zespół utrzymywał się przy piłce i prowadził grę. W 8 min rzut wolny dla huraganu, strzał, szybkie przejęcie piłki, kontra legionovii i Andrzej Trubeha strzela na 1:0. Ta bramka podziałała na nasz zespół, huragan ze zdwojoną siłą atakował bramkę gospodarzy, groźne strzały Lisieckiego oraz Bucio z ogromnym trudem bronił Paweł Błesznowski. Doskonałą sytuację do strzelenia bramki miał Paweł Galik, ale obrońca gospodarzy w ostatniej chwili na tzw. wślizgu wybija piłkę.
W 45 min na strzał z rogu szesnastego metra zdecydował się Paweł Galik, piłka trafia w rękę obrońcy legionovii i arbiter tego spotkania Kamil Krasnopolski dyktuje "jedenastkę" którą na bramkę zamienia Piotr Łysiak.

Druga połowa to typowy mecz walki o każdy metr boiska, troszeczkę więcej z gry mieli piłkarze Legionovii Legionowo, ale huragan stopował poczynania gospodarzy i raz po raz próbował kontratakować. Aktywny w tym spotkaniu Mariusz Bucio próbował uderzać z za szesnastego metra lecz prosto w bramkarza. W 80 min na strzał z 16 metra decyduje się Paweł Galik, ale bramkarz z ogromny trudem broni.
Zdaniem trenera był to dobry mecz naszego zespołu i bez większych błędów.