MKS Huragan Morąg - KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4:1 23.03.2024 14:00

LKS Unia Susz - MKS Huragan Morąg 30.03.2024 15:00

· Odwiedzin wczoraj: 8630
· Odwiedzin ogólnie: 12715766

Przegrywamy w Wysokiem Mazowieckiem

09 sierpnia 2020; 20:24 - administrator Komentarzy: 0

Przegrywamy w Wysokiem MazowieckiemW inauguracyjnym meczu III ligi sezonu 2020/21 Kaczkan Huragan Morąg przegrał w wyjazdowym meczu z Ruchem Wysokie Mazowieckie 2:0(2:0)
Mecz rozpoczął się z 15 minutowym opóźnieniem, bowiem autobus, którym jechali nasi zawodnicy uległ awarii. Nasi zawodnicy kontrolowali przebieg spotkania do 14 minuty, gdzie w zamieszaniu podbramkowym nasz zawodnik (zdaniem arbitra) dotknął piłki ręką i sędzia dyktuje "11", którą Paweł Brokowski zamienia na bramkę. Nasz zespół po stracie bramki dość często gościł pod bramką gości, duże szanse na zdobycie bramki miał Rafał Lisiecki, ale bramkarz gospodarzy Cezary Osuch miał tzw. swój dzień. Gdy wszystko powoli zaczynało się klarować w 41 min kolejny problematyczny rzut karny, Adam paliwoda wyraźnie fauluje zawodnika przed polem karnym, ale inaczej widzi to sędzia tego spotkania i wskazuje na 11 metr. Nasz golkiper Kacper Leszczyński wprawdzie broni strzał zawodnika Ruchu, ale już dobitka trafia do siatki i przegrywamy już różnicą dwóch bramek.Tak kończy się pierwsza połowa.
W drugiej połowie Huragan próbuje za wszelką cenę złapać bramkę kontaktową, strzały Lisieckiego,Galika broni dobrze dysponowany w tym dniu Osuch. Gospodarzy w drugiej połowie stać było tylko na dwie kontry.
Podsumowując, pomimo przegranej był to niezły mecz w wykonaniu naszego zespołu i miejmy nadzieję, że mecz z RKS Radomsko przyniesie na dużo radości, no i oczywiście upragnione 3 pkt.

Kaczkan Huragan:Leszczyński, Paliwoda, Szczudliński, Ziemak, Grzybowski, Sendlewski(58'Jurków), Łysiak, Galik(85'Krupa), Dec(46'Orlande), Lisiecki, Tomasz(73'Groszkowski)

Ruch: Osuch, Porębski, Jackiewicz, Brokowski, Grochowski, Hryszko, Jurczak, Łukaszczyk, Grzybowski, Pytlik, Kuriata