GSZS Delfin Rybno - MKS Huragan Morąg 2:3 13.04.2024 14:30

· Odwiedzin wczoraj: 6005
· Odwiedzin ogólnie: 12918968

Przegrywamy w Warszawie z Legią II

22 lutego 2020; 15:24 - administrator Komentarzy: 0

Przegrywamy w Warszawie z Legią IIW kolejnym meczu kontrolnym Kaczkan Huragan Morąg przegrał w Warszawie z Legią II 2:0.

Legioniści dobrze rozpoczęli spotkanie, osiągnęli przewagę i często gościli na połowie rywali z Morąga, co z kolei przekładało się na sytuacje pod bramką Huraganu. Z biegiem czasu Wojskowi zdołali udokumentować przewagę golami. Najpierw Łukasz Łakomy strzelił z 25 metrów z lewej nogi, piłka poszybowała pod poprzeczkę i zatrzepotała w siatce. Pięknego gola pogratulowali strzelcowi wszyscy koledzy z drużyny. Dwie minuty później gospodarze prowadzili już 2:0. Ivan Obradović kapitalnie podłączył się do akcji ofensywnej. Obrońca Legii minął rywala, następnie skutecznie przepchnął drugiego w bocznym sektorze boiska robiąc sobie miejsce na dośrodkowanie. Serbski defensor zdołał jeszcze idealnie w tempo zagrać na głowę Segury, który z bliska wpakował piłkę do siatki. Poza akcją bramkową Obradović prezentował się naprawdę dobrze na tle sobotniego rywala. Solidnie wyglądał także Agra, który brał ciężar gry na swoje barki i walczył za dwóch. Obiecująco można ocenić także postawę strzelca drugiego gola - Segury. Hiszpan potrafił wymanewrować obrońcę i stworzyć miejsce dla partnerów z zespołu. Gra niekonwencjonalnie, nie pokazując jeszcze zapewne wszystkich możliwości.

W drugiej połowie warszawianie nieco zwolnili tempo, lecz cały czas kontrolowali boiskowe wydarzenia. Legioniści tworzyli sytuacje strzeleckie, ale nie było ich tak dużo jak w pierwszej odsłonie. W tej części gry szansę od trenera Piotra Kobiereckiego otrzymali Jakub Kisiel, Kacper Skibicki oraz Filip Sobiecki, który zmienił walecznego Orlika. Ostatecznie rezerwy Legii wygrały w sparingu z trzecioligowym Huraganem Morąg 2:0. Za tydzień (29.02) Wojskowi zagrają ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Będzie to ostatni mecz kontrolny przed rozpoczęciem drugiej części sezonu III ligi.

Kaczkan Huragan: Lawrenc, Paliwoda, Domagalski, testowany, łysiak, Galik, testowany, Maćkowski, testowany, Szmydt
Druga połowa: testowany, Kierstan, Perlejewski, Domagalski, Maćkowski, testowany, Modrzewski, Januszkiewicz, testowany, testowany, testowany

Legia: Muzyk – Niski, Pruchnik, Grudziński, Obradović – Łakomy, Waniek (67’ Kisiel), Kurowski – Agra (75’ Skibicki), Segura, Orlik (60’ Sobiecki)