GSZS Delfin Rybno - MKS Huragan Morąg 2:3 13.04.2024 14:30

· Odwiedzin wczoraj: 6309
· Odwiedzin ogólnie: 12907095

Cenna wygrana z Ursusem

24 sierpnia 2019; 21:33 - Andrzej Sekita Komentarzy: 0

Cenna wygrana z  UrsusemKaczkan Huragan pokonał Ursus Warszawa 3:0 . Pomimo tego iż grali w dziesięciu .
Upalna pogoda , 29 stopni C, w cieniu nie ułatwiała gry zawodnikom obu zespołów. Jednak to Kaczkan Huragan dyktował warunki gr w tym meczu.

Warszawianie zaczęli agresywnie, chcąc odebrać piłkę , grającym szybkimi akcjami piłkarzom Huraganu. Jednak to my panowaliśmy na boisku , pokazując lepszą kulturę gry,
Już w 3 minucie stworzyliśmy groźną sytuację , Mateusz Szmtdt , strzelił z 23 metrów , ale obrońca zablokował uderzenie .
Jednak w 10 minucie nastąpiło przełamanie. Idealnie wykorzystany rzut różny i Patryk Burzyński , pokonuje golkipera Ursusa.
Kilka minut potem powinniśmy prowadzić 2:0. Strzał w środek bramki i broni ponownie Olivier Wienczatek. Jednak co się odwlecze to nie uciecze mówi staropolskie przysłowie.
Piękna akcja M. Szmydta , który był faulowany w polu karnym i sędzia dyktuje jedenastkę. Pewnym egzekutorem rzutu karnego był Michał Ressel.
W drugiej połowie po czerwonej kartce J. Stankiewicza Ursus zaczął śmielej atakować. Jednak żadna z tych zaczepnych akcji ofensywnych nie przyniosła skutków. Pomimo gry w osłabionym składzie Kaczkan Huragan nie stracił gola. Więcej, Mateusz Mętlicki strzelił bramkę na 3:0 i to my przechyliliśmy szale zwycięstwa na nassą korzyść. Trzeba przyznać że obrona Kaczkana Huraganu przez cały mecz nie popełniła żadnego błędu i Ursus był w ofensywnie bezradny.
Kaczkan Huragan : Lawrenc – Paliwoda, Burzyński Stankiewicz, Ressel, Szmydt, Łysiak , Mętlicki ( Kucznier 80 ), Maćkowski, Grzybowski ( Perlejewski 85), Galik ( Kołosov 61 ).

Ursus : Wienczatek : Drabik, Słomka ( Wiejak 75 ), Skowroński, Możdzonek ( 46 Dzięcioł ), Jabłoński, Kabala, Szerszeń, Górecki, Nowiński, Dziełak ( 70, Bawolik ).

Skrót meczu i konferencja prasowa w niedzielę.