· Odwiedzin wczoraj: 6003
· Odwiedzin ogólnie: 12960502

Pierwszy sparing na remis.

10 lipca 2019; 21:26 - tkuc32 Komentarzy: 0

Pierwszy sparing na remis.W pierwszym letnim sparingu piłkarze Kaczkana Huraganu Morąg zremisowali z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn 1:1 (0:0). Obie bramki padły z rzutów karnych.

Spotkanie zaczęło się od sporej przewagi pierwszoligowca ale morążanie przetrzymali napór i co jakiś czas próbowali odgryzać się pojedynczymi akcjami. W 2. połowie trener gości wymienił całą jedenastkę natomiast w Kaczkanie Huraganie w różnych odstępach czasu również wymieniono całą jedenastkę i trzeba przyznać, że nasi zmiennicy wcale nie byli gorsi od zmienników Stomilu. Nasza drużyna wyszła nawet na prowadzenie. W 58. minucie dwójkowa akcja byłych piłkarzy Olimpii Elbląg - Mateusza Szmydta i Antona Kołosowa. Ten drugi zahaczany jest w polu karnym przez bramkarza Stomilu Leszczyńskiego. Do jedenastki podszedł sam poszkodowany i pewnie pokonuje goalkeepera gości. Olsztynianie także mieli swoje szanse w 2. połowie ale nasz zespół dwukrotnie uchronił od utraty bramki Wiktor Matracki, który jeszcze do niedawna biegał po boiskach klasy okręgowej w rezerwach. Morążanom ostatecznie nie udało się utrzymać korzystnego rezultatu, w trzeciej minucie doliczonego czasu gry, również z rzutu karnego do wyrównania doprowadza nowy nabytek Stomilu Mateusz Cetnarski.

Kaczkan Huragan Morąg: (I połowa) Lawrenc - z. testowany, Paliwoda, z. testowany, z. testowany - Bogdański, Ressel, z. testowany, Łysiak, Szmydt - Kołosow. W drugiej połowie grali również: Zalewski - Matracki, Januszkiewicz, Tomasz, Michałowski, Kierstan, Bartkowski oraz czterech kolejnych zawodników testowanych.

Stomil Olsztyn: (I połowa) Skiba - Bucholc, Tarasenko, Mosakowski, Kubáň - Niedziela, Hajda, Paweł Głowacki, Lech, Siemaszko - Sobczak. (II połowa) Leszczyński - Dziemidowicz, Kowalski, Tecław, Baran - Landowski, Jurczak, Cetnarski, Wróblewski (58 Hinokio), Smuga - zawodnik testowany.