· Odwiedzin wczoraj: 5115
· Odwiedzin ogólnie: 12509579

Hattrick Aleksandra Tomasza dał rezerwom 3 punkty.

17 września 2018; 11:42 - tkuc32 Komentarzy: 0

Hattrick Aleksandra Tomasza dał rezerwom 3 punkty.Rezerwy Kaczkana Huraganu na trudnym terenie na Dajtkach odniosły trzecie zwycięstwo z rzędu i wskoczyły na fotel wicelidera Klasy Okręgowej grupy II.

Wygląda na to, że drużyna rezerw, która w poprzednim sezonie wysoko zawiesiła poprzeczkę (5 miejsce na koniec sezonu), w obecnych rozgrywkach wskoczyła na jeszcze wyższy pułap bowiem po 7. kolejkach morążanie zajmują 2. miejsce w tabeli klasy okręgowej grupy II.

W niedzielę morążanie wygrali trzeci mecz z rzędu pokonując na Dajtkach beniaminka rozgrywek - drużynę FC Dajtki. Mimo, że boisko ze sztuczną nawierzchnią nie było sprzymierzeńcem obu drużyn, obejrzeliśmy ciekawy mecz. Olsztynianie, którzy na własnym boisku są niezwykle groźni (2 zwycięstwa i 2 remisy) objęli prowadzenie w 19. minucie po strzale Przemysława Kozłowskiego. Morążanie bardzo szybko odpowiedzieli dwiema bramkami Aleksandra Tomasza (21. i 26. minuta). Druga połowa zaczyna się podobnie jak pierwsza. W 49. minucie Kozłowski doprowadza do wyrównania ale morążanie ponownie szybko reagują na straconą bramkę i dwie minuty później Karol Joniuk strzela trzecią bramkę dla naszej drużyny. "Kropkę nad i" postawił w 88. minucie Tomasz, którym tym samym skompletował hattricka.

Morążanie zagrali dobre spotkanie i mieli mecz pod kontrolą. Oprócz czterech strzelonych bramek mieliśmy jeszcze kilka innych sytuacji bramkowych ale zabrakło skuteczności. Owszem zdarzyły się niepotrzebne błędy w obronie, które skutkowały stratą dwóch goli ale ogólnie możemy zaliczyć mecz na plus. Dużym pozytywem był występ młodego skrzydłowego Aleksandra Tomasza, strzelca trzech bramek. Nasz młody skrzydłowy dał wyraźny sygnał trenerowi Żukowskiemu, który zresztą był obecny na meczu, żeby postawić na niego w najbliższych meczach, podczas nieobecności pauzującego za czerwoną kartkę Rafała Kruczkowskiego.

FC Dajtki Olsztyn - Kaczkan Huragan II Morąg 2:4 (1:2)

Bramki: 1:0 Kozłowski (19'), 1:1 Tomasz (21'), 1:2 Tomasz (26'), 2:2 Kozłowski (49'), 2:3 Joniuk (51'), 2:4 (Tomasz (88').

Kaczkan Huragan II Morąg: Zalewski - Matracki, Paliwoda, Sowa (60' Romejko), Joniuk - Kuper (58' Kozyra), Szultek, Grzybowski, Segin (68' Januszkiewcz), Tomasz - Kierstan.