GSZS Delfin Rybno - MKS Huragan Morąg 2:3 13.04.2024 14:30

· Odwiedzin wczoraj: 5745
· Odwiedzin ogólnie: 12924385

Wysoka porażka w ostatnim sparingu

04 sierpnia 2018; 15:48 - tkuc32 Komentarzy: 5

Wysoka porażka w ostatnim sparinguW szóstym a jednocześnie ostatnim sparingu przed nowym sezonem Kaczkan Huragan Morąg poniósł pierwszą porażkę. Pogromcą morążan okazał się trzecioligowy Bałtyk Gdynia, który wygrał aż 5:1 (3:0).

Gospodarze już do przerwy prowadzili 3:0 ale nie wynikało to z jakiejś ogromnej przewagi gdynian, bramki padały ze stałych fragmentów gry po uderzeniach z głowy, a morążanie popełnili przy tych akcjach błędy w kryciu. Po przerwie gdynianie strzelili jeszcze dwie bramki po indywidualnych błędach morążan. Podopieczni Czesława Żukowskiego strzelili honorową bramkę w 49. minucie a jej autorem był Michał Bartkowski, dobijając strzał Augusto.

Za tydzień rozpoczynamy już nowy sezon od wyjazdowego meczu z Olimpią Zambrów i czekamy wciąż na finalizację transferów i ogłoszenie ostatecznej kadry przez nasz klub.