GSZS Delfin Rybno - MKS Huragan Morąg 2:3 13.04.2024 14:30

· Odwiedzin wczoraj: 5745
· Odwiedzin ogólnie: 12928632

Wygrywamy w pierwszym sparingu

11 lipca 2018; 21:06 - administrator Komentarzy: 7

Wygrywamy w pierwszym sparinguW pierwszym meczu kontrolnym Kaczkan Huragan Morąg wygrał w Mławie z Mławianką 2:1. Bramki dla naszego zespołu strzelili Rafał Kruczkowski oraz zawodnik testowany.

Kaczkan Huragan Morąg:Pierwsza połowa- zaw.test-zaw.test,Maciążek,Romejko,zaw.test,zaw.test,Łysiak,zaw test,Kruczkowski,Galik,Augusto
Druga połowa-zaw.test,zaw.test,Maciążek,Romejko,Stankiewicz,Boczko,Galik,Kierstan,zaw.test,Januszkiewicz,zaw.test oraz Bartkowski,Michałowski

Komentarze

#1 | administrator dnia lipca 11 2018 21:08:09
Chciałbym uprzedzić pytających,że nazwisk zawodników testowanych nie podajemy.
#2 | tkuc32 dnia lipca 12 2018 08:38:43
Sparingi są przede wszystkim dla sztabu szkoleniowego. Ja bym w ogóle zrezygnował z podawania składów z takich meczów. Przecież to są mecze nieoficjalne. Ani to sie nie liczy do statystyk a jeszcze w składzie większosc zawodników testowanych, których nazwisk pewnie nie pamiętają nawet członkowie sztabu szkoleniowego, i z których część i tak później nie zagra w naszych barwach.
#3 | Kibic_z_daleka dnia lipca 12 2018 11:39:10
Nie masz racji Kuchar. Zawodnicy testowani to testowani, ale dzięki temu, że jest skład, to my kibice wiemy, kto grał oprócz nich.
#4 | misiek_oks dnia lipca 13 2018 07:41:16
już znamy pierwszego testowanego Mahamadou Junior Bah (1998/MZGZ LKS Różnowo) zagrał wczoraj w MKS Kaczkan Huragan Morąg 45 minut w sparingu z Mławianka Mława. Powodzenia Sebek!
#5 | mmks dnia lipca 13 2018 09:50:00
grali takze Adam Bognacki, Aleksander Tomasz, Piotr Chmielewski, Paweł Grzybowski (Stomil juniorzy), na boisku pojawil sie rowniez wypozyczony ostatnio do Mamr Dariusz Boczko
#6 | Kibic_z_daleka dnia lipca 13 2018 17:48:53
Może ktoś mi powie, co się dzieje z Kuśnierzem? Przecież to nasz zawodnik wypożyczony do Mrągowii.