'

Oficjalna strona klubu

Dziś jest 24 września 2018 Osób online: 2

Mecze

Kaczkan Huragan Morąg - Legia II Warszawa 2:1 22.09.2018 16:00
  • Biedrzycki 54'
  • Maciążek 65' (k)
  • Bondarenko 33'

Puchar
Kaczkan Huragan Morąg - Zagłębie Lubin
26.09.2018 16:00
1/32 finału Pucharu Polski

Tabela ligowa

Ostatnio dodane komentarze

Losowa fotografia

Statystyki strony

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 219
· Najnowszy użytkownik: Marko

· Odwiedzin dzisiaj: 1838
· Odwiedzin wczoraj: 1457
· Odwiedzin ogólnie: 4286408

Poznaliśmy terminarz III ligi grupy I.

03 lipca 2018; 14:59 - tkuc32 Komentarzy: 8

Poznaliśmy terminarz III ligi grupy I.Zaczynamy rozgrywki od wyjazdu do Zambrowa a już w 2. kolejce czekają nas "Derby Powiatu". Spotkanie z Sokołem zostanie rozegrane w środę 15 sierpnia.


Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Unia Skierniewice - Legionovia Legionowo
Sokół Aleksandrów Łódzki - Ursus Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom - Legia II Warszawa
Polonia Warszawa - Victoria Sulejówek
Pelikan Łowicz - MKS Ełk
Olimpia Zambrów - Kaczkan Huragan Morąg
Sokół Ostróda - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Biała Piska - ŁKS 1926 Łomża

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Legionovia Legionowo - ŁKS 1926 Łomża
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Biała Piska
Kaczkan Huragan Morąg - Sokół Ostróda
MKS Ełk - Olimpia Zambrów
Victoria Sulejówek - Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa - Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Broń Radom
Ursus Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie
Unia Skierniewice - Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Sokół Aleksandrów Łódzki - Legionovia Legionowo
Ruch Wysokie Mazowieckie - Unia Skierniewice
Broń Radom - Ursus Warszawa
Polonia Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pelikan Łowicz - Legia II Warszawa
Olimpia Zambrów - Victoria Sulejówek
Sokół Ostróda - MKS Ełk
Znicz Biała Piska - Kaczkan Huragan Morąg
ŁKS 1926 Łomża - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Legionovia Legionowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kaczkan Huragan Morąg - ŁKS 1926 Łomża
MKS Ełk - Znicz Biała Piska
Victoria Sulejówek - Sokół Ostróda
Legia II Warszawa - Olimpia Zambrów
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa - Polonia Warszawa
Unia Skierniewice - Broń Radom
Sokół Aleksandrów Łódzki - Ruch Wysokie Mazowieckie

Kolejka 5 - 1-2 września

Ruch Wysokie Mazowieckie - Legionovia Legionowo
Broń Radom - Sokół Aleksandrów Łódzki
Polonia Warszawa - Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz - Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Ostróda - Legia II Warszawa
Znicz Biała Piska - Victoria Sulejówek
ŁKS 1926 Łomża - MKS Ełk
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Kaczkan Huragan Morąg

Kolejka 6 - 5 września

Legionovia Legionowo - Kaczkan Huragan Morąg
MKS Ełk - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Victoria Sulejówek - ŁKS 1926 Łomża
Legia II Warszawa - Znicz Biała Piska
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Ostróda
Ursus Warszawa - Olimpia Zambrów
Unia Skierniewice - Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki - Polonia Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie - Broń Radom

Kolejka 7 - 8-9 września

Broń Radom - Legionovia Legionowo
Polonia Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie
Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów Łódzki
Olimpia Zambrów - Unia Skierniewice
Sokół Ostróda - Ursus Warszawa
Znicz Biała Piska - Lechia Tomaszów Mazowiecki
ŁKS 1926 Łomża - Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Victoria Sulejówek
Kaczkan Huragan Morąg - MKS Ełk

Kolejka 8 - 15-16 września

Legionovia Legionowo - MKS Ełk
Victoria Sulejówek - Kaczkan Huragan Morąg
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża
Ursus Warszawa - Znicz Biała Piska
Unia Skierniewice - Sokół Ostróda
Sokół Aleksandrów Łódzki - Olimpia Zambrów
Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz
Broń Radom - Polonia Warszawa

Kolejka 9 - 22-23 września

Polonia Warszawa - Legionovia Legionowo
Pelikan Łowicz - Broń Radom
Olimpia Zambrów - Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Ostróda - Sokół Aleksandrów Łódzki
Znicz Biała Piska - Unia Skierniewice
ŁKS 1926 Łomża - Ursus Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Kaczkan Huragan Morąg - Legia II Warszawa
MKS Ełk - Victoria Sulejówek

Kolejka 10 - 29-30 września

Legionovia Legionowo - Victoria Sulejówek
Legia II Warszawa - MKS Ełk
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Kaczkan Huragan Morąg
Ursus Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Unia Skierniewice - ŁKS 1926 Łomża
Sokół Aleksandrów Łódzki - Znicz Biała Piska
Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Ostróda
Broń Radom - Olimpia Zambrów
Polonia Warszawa - Pelikan Łowicz

Kolejka 11 - 6-7 października

Pelikan Łowicz - Legionovia Legionowo
Olimpia Zambrów - Polonia Warszawa
Sokół Ostróda - Broń Radom
Znicz Biała Piska - Ruch Wysokie Mazowieckie
ŁKS 1926 Łomża - Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Unia Skierniewice
Kaczkan Huragan Morąg - Ursus Warszawa
MKS Ełk - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Victoria Sulejówek - Legia II Warszawa

Kolejka 12 - 13-14 października

Legionovia Legionowo - Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Victoria Sulejówek
Ursus Warszawa - MKS Ełk
Unia Skierniewice - Kaczkan Huragan Morąg
Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie - ŁKS 1926 Łomża
Broń Radom - Znicz Biała Piska
Polonia Warszawa - Sokół Ostróda
Pelikan Łowicz - Olimpia Zambrów

Kolejka 13 - 20-21 października

Olimpia Zambrów - Legionovia Legionowo
Sokół Ostróda - Pelikan Łowicz
Znicz Biała Piska - Polonia Warszawa
ŁKS 1926 Łomża - Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie
Kaczkan Huragan Morąg - Sokół Aleksandrów Łódzki
MKS Ełk - Unia Skierniewice
Victoria Sulejówek - Ursus Warszawa
Legia II Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 14 - 27-28 października

Legionovia Legionowo - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa - Legia II Warszawa
Unia Skierniewice - Victoria Sulejówek
Sokół Aleksandrów Łódzki - MKS Ełk
Ruch Wysokie Mazowieckie - Kaczkan Huragan Morąg
Broń Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Polonia Warszawa - ŁKS 1926 Łomża
Pelikan Łowicz - Znicz Biała Piska
Olimpia Zambrów - Sokół Ostróda

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Sokół Ostróda - Legionovia Legionowo
Znicz Biała Piska - Olimpia Zambrów
ŁKS 1926 Łomża - Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa
Kaczkan Huragan Morąg - Broń Radom
MKS Ełk - Ruch Wysokie Mazowieckie
Victoria Sulejówek - Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa - Unia Skierniewice
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Ursus Warszawa

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Legionovia Legionowo - Ursus Warszawa
Unia Skierniewice - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki - Legia II Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie - Victoria Sulejówek
Broń Radom - MKS Ełk
Polonia Warszawa - Kaczkan Huragan Morąg
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Zambrów - ŁKS 1926 Łomża
Sokół Ostróda - Znicz Biała Piska

Kolejka 17 - 17-18 listopada

Znicz Biała Piska - Legionovia Legionowo
ŁKS 1926 Łomża - Sokół Ostróda
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Zambrów
Kaczkan Huragan Morąg - Pelikan Łowicz
MKS Ełk - Polonia Warszawa
Victoria Sulejówek - Broń Radom
Legia II Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa - Unia Skierniewice

Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Urzędu Miejskiego w Morągu.

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:


Komentarze

#1 | Kibic_z_daleka dnia lipiec 04 2018 20:13:45
Czemu nie piszecie, że jest koniec piłki w Morągu?
#2 | tkuc32 dnia lipiec 05 2018 10:49:58
Ostateczna decyzja w poniedziałek, tyle mogę napisać. Może to oznaczać, że jeszcze jest jakaś nadzieja.
#3 | Kibic_z_daleka dnia lipiec 05 2018 11:21:59
Kuchar napisz coś więcej, np, kto ma się spotkać. My kibice siedzimy jak na szpilkach i łakniemy jakichkolwiek wiadomości.
#4 | tkuc32 dnia lipiec 05 2018 11:26:47
Sorry ale nic więcej nie napiszę bo też nie za dużo wiem. Czekamy i tyle.
#5 | Kibic_z_daleka dnia lipiec 05 2018 11:52:37
To może inaczej. Kuchar, a procentowo to jak byś określił nasze szanse na wystartowanie w lidze. 10%, 20% czy np. 50 %?
#6 | tkuc32 dnia lipiec 05 2018 12:26:30
Kibicu z daleka, musisz przyznać, ze głupie pytanie zadałeś.
#7 | Kibic_z_daleka dnia lipiec 05 2018 13:34:33
http://lodzkifutb...iii-lidze/ to by wskazywało, że nie trzeba będzie do poniedziałku czekać na decyzję.
#8 | tkuc32 dnia lipiec 05 2018 14:04:30
Łódzki portal być moze ma jakieś lepsze żródło informacji ale oczywiscie chcielibyśmy żeby to była prawda. Stanowisko klubu niezmienne, na decyzję czekamy do poniedziałku.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Logowanie

Witaj Gościu Zaloguj/Rejestracja
Zamknij
Logowanie
Nazwa użytkownika
Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Tutaj kliknij, żeby się zarejestrować.
Zapomniałeś hasła?
Żeby otrzymać nowe, tutaj kliknij.

Kalendarz



Szybkie wyniki

Gadżety Klubowe

Gadżety Klubowe

Sponsorzy klubu

KaczkanUrząd MiastaKrawczykEkopeletAgromechMarszalr-golMarketingHotel IrenaAlpinaMir-BrukLewiatan Mickiewicza 38AMirasMR DiagnosticMapeiRestauracja ParkLeo CenterOkna i Drzwi ŚliwińskiFarmedKlimbejn Transport
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.