· Odwiedzin wczoraj: 10938
· Odwiedzin ogólnie: 12949265

Zmazana plama po ostatniej porażce.

15 maja 2018; 07:41 - takTOja Komentarzy: 0

Zmazana plama po ostatniej porażce.W 24 kolejce klasy okręgowej Kaczkan Huragan II Morąg wygrał z drużyną Osa Ząbrowo 2:0 (0:0).

W jesiennym spotkaniu obu drużyn górą byli zawodnicy z Ząbrowa, którzy wygrali 2:0. Mając w pamięci ten, jak i ostatni wynik z Rudzienic nasi zawodnicy z podwójną motywacją przystępowali do tego meczu. Jednak pierwsza połowa ewidentnie tego nie potwierdziła. Tempo meczu było powolne, a groźnych, podbramkowych akcji było jak na lekarstwo. Zarówno gospodarze jak i goście starali się stwarzać zagrożenie pod przeciwną bramką, ale kiedy dochodziło już do fazy finalizacji to strzały okazywały się albo za lekkie albo bardzo niecelne.

Przebieg drugiej połowy był bardzo podobny do tego co się działo w pierwszej, z tą różnicą, że nasi zawodnicy potrafili pokonać bramkarza z Ząbrowa. Pierwsza bramka padła w 53 minucie a jej autorem został Szymon Szultek, który strzałem pomiędzy nogami bramkarza umieścił piłkę w siatce. W 60 minucie powinno być 2:0, ale Cezary Januszkiewicz zamiast wyłożyć koledze piłkę do pustej bramki postanowił sam zakończyć akcje strzałem, który został obroniony przez bramkarza. Jednak już 7 minut później zawodnik ten w pełni się rehabilituje i strzałem z ok. 16m podwyższa wynik spotkania. W kolejnych minutach nasi zawodnicy mieli jeszcze dwie szanse na zdobycie gola. Najpierw w 77 minucie po indywidualnej akcji w dobrej sytuacji znalazł się Hubacz, ale jego strzał przeleciał obok bramki, a w 91 minucie w słupek z 5 metrów trafia Matracki.

Kaczkan Huragan II Morąg – LZS Osa Ząbrowo 2:0

Bramki: Szultek (53’), Januszkiewicz (67’)

Kaczkan Huragan II Morąg: Skop – Stankiewicz (Dobosz 65’), Sowa, Joniuk, Gurgielewicz – Segin, Szultek, Podgórski (Hubacz 70’) – Matracki, Homza, Januszkiewicz (Romejko 75’)