Oficjalna strona klubu

Dziś jest 26 lutego 2020 Osób online: 2

Mecze

Sparing
Legia II Warszawa - Kaczkan Huragan Morąg 2:0
22.02.2020 12:00
  • Łakomy 26'
  • Segura 28'
Mecz w Warszawie

Sparing
Arka II Gdynia - Kaczkan Huragan Morąg
29.02.2020 00:00
Mecz w Gdyni

Tabela ligowa

Losowa fotografia

Statystyki strony

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 222
· Najnowszy użytkownik: Mikola

· Odwiedzin dzisiaj: 758
· Odwiedzin wczoraj: 2493
· Odwiedzin ogólnie: 5316522

Grzegorz Naczas kandydatem na Piłkarza Roku Warmii i Mazur

30 listopada 2012; 09:53 - tkuc32 Komentarzy: 0

Grzegorz Naczas kandydatem na Piłkarza Roku Warmii i Mazur Każdy z klubów mógł zgłosić do konkursu po jednym piłkarzu. Nasz klub zgłosił obrońcę Grzegorza Naczasa, na którego można głosować wysyłając sms-a o treści go.pil.77 na nr 7248. Cena sms-a wynosi 2,46 zł.

Tak przedstawia się pełna lista kandydatów:

go.pil.1 — Robert Ambroziak (Start Kozłowo)
go.pil.2 — Bartłomiej Babicz (GLZS Srokowo)
go.pil.3 — Grzegorz Bierć (Mamry Giżycko)
go.pil.4 — Bartłomiej Bogdaniuk (Tęcza Biskupiec)
go.pil.5 — Mateusz Bogdanowicz (Concordia Elbląg)
go.pil.6 — Rafał Borysiak (Gmina Braniewo)
go.pil.7 — Roksana Bubrowska (UKS Mazury Mrągowo)
go.pil.8 — Radosław Buczkowski (Zamek Kurzętnik)
go.pil.9 — Krzysztof Ciarkowski (WKS Dąbrówka Wielka)
go.pil.10 — Marcin Cichaczewski (Kormoran Ruszkowo)
go.pil.11 — Krzysztof Cieśliński (Pogoń Ryn)
go.pil.12 — Łukasz Ciężkowski (LZS Różnowo)
go.pil.13 — Tomasz Dajnowski (Jurand Barciany)
go.pil.14 — Robert Dawidziuk (Mazur Wydminy)
go.pil.15 — Wojciech Demczuk (Victoria Rychliki)
go.pil.16 — Wojciech Domeracki (Tęcza Miłomłyn)
go.pil.17 — Grzegorz Domżalski (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie)
go.pil.18 — Jakub Domżalski (Omulew Wielbark)
go.pil.19 — Paweł Dymiński (Śniardwy Orzysz)
go.pil.20 — Weronika Dziadura (OKS II Stomil Olsztyn)
go.pil.21 — Wojciech Figurski (Start Kombet Działdowo)
go.pil.22 — Maciej Gawliński (Kłobuk Mikołajki)
go.pil.23 — Adrian Gąsior (GKS Szczytno)
go.pil.24 — Krzysztof Głowacki (GLKS Miłakowo)
go.pil.25 — Patryk Godziszewski (Wel Lidzbark Welski
go.pil.26 — Daniel Gołaszewski (Wałpusza 07 Jesionowiec)
go.pil.27 — Marcin Gołębiewski (Błękitni Pasym)
go.pil.28 — Przemysław Górzyński (Radomniak Radomno)
go.pil.29 — Adam Grablewski (LZS Lubomino-Wilczkowo)
go.pil.30 — Mariusz Grabowski (Wilczek Wilkowo)
go.pil.31 — Kamil Graczyk (Olimpia 2004 Elbląg)
go.pil.32 — Paweł Grzegrzółka (GKS LZS Szymbark)
go.pil.33 — Dawid Gut (Korona Klewki)
go.pil.34 — Tomasz Gwiazdowski (Olimpia Miłki)
go.pil.35 — Tomasz Haracz (Sokół Łęcze)
go.pil.36 — Robert Hejka (Start Kruklanki)
go.pil.37 — Marcin Huk (Żuraw Godkowo)
go.pil.38 — Cezary Jakim (Polonia Iłowo)
go.pil.39 — Krzysztof Janik (Pogoń Banie Mazurskie)
go.pil.40 — Krystian Jurgielewicz (Zagłada Lisów)
go.pil.41 — Paweł Kaczmarek (KP Purda)
go.pil.42 — Piotr Kaczmarski (Hetman Baranowo)
go.pil.43 — Maciej Kaczyński (Piast Wilczęta)
go.pil.44 — Krzysztof Kalinowski (Orkan Sątopy Samulewo)
go.pil.45 — Mindaugas Kalonas (Stomil Olsztyn)
go.pil.46 — Maciej Kamiński (KS Mroczno-Grodziczno)
go.pil.47 — Mariusz Karczewski (LZS Knopin)
go.pil.48 — Paweł Kaszubski (Burza Słupy)
go.pil.49 — Anton Kołosow (Olimpia Elbląg)
go.pil.50 — Paweł Kowalewski (Granica Kętrzyn)
go.pil.51 — Tomasz Krajewski (Huragan II Morąg)
go.pil.52 — Paweł Kudryk (Pama Powodowo)
go.pil.53 — Grzegorz Kulpaka (Pisa Tewes-Bis Barczewo)
go.pil.54 — Tomasz Kupiec (Kowalak Kowale Ol.)
go.pil.55 — Piotr Leonowicz(Syrena Młynary)
go.pil.56 — Tomasz Lesiński (Gmina Kozłowo)
go.pil.57 — Kamil Leśnikowski (Fortuna Dorotowo Gągławki)
go.pil.58 — Andrzej Liszko (Polonia Pasłęk)
go.pil.59 — Łukasz Łazicki (SKF Kunki)
go.pil.60 — Mateusz Łożyński (GSZS Rybno)
go.pil.61 — Marcin Łukaszewski (Olimpia Olsztynek)
go.pil.62 — Mariusz Machniak (Mrągowia Mrągowo)
go.pil.63 — Michał Maj (Kormoran Zwierzewo)
go.pil.64 — Krzysztof Malinowski (Czarni Małdyty)
go.pil.65 — Daniel Maliszewski (Vęgoria Węgorzewo)
go.pil.66 — Marek Małecki (Mewa Smykowo)
go.pil.67 — Mariusz Markowicz (Sparta Kwietniewo)
go.pil.68 — Kamil Maszkało (Płomień Turznica)
go.pil.69 — Paweł Matauszek (Fala Warpuny)
go.pil.70 — Grzegorz Metera (GKS Gietrzwałd/Unieszewo)
go.pil.71 — Karol Matera (Polonia Lidzbark Warmiński)
go.pil.72 — Przemysław Mazurek (Victoria Bartoszyce)
go.pil.73 — Paweł Mazurkiewicz (Błękitni Stary Olsztyn)
go.pil.74 — Bartłomiej Mićko (Ewingi Zalewo)
go.pil.75 — Michał Mościński (Rominta Gołdap)
go.pil.76 — Arkadiusz Mroczkowski (Stomil II Olsztyn)
go.pil.77 — Grzegorz Naczas (Kaczkan Huragan Morąg)
go.pil.78 — Adrian Narloch (Orzeł Przezmark)
go.pil.79 — Marek Nowakowski (Salęt Boże)
go.pil.80 — Robert Nyga (KS Wojciechy)
go.pil.81 — Krystian Oleszko (Warmia Olsztyn)
go.pil.82 — Błażej Opaliński (Sokół Garbno)
go.pil.83 — Tomasz Osenkowski (Warmiak Łukta)
go.pil.84 — Paweł Ossowski (Avista Łążyn)
go.pil.85 — Miłosz Paszkiewicz (Zalew Frombork)
go.pil.86 — Piotr Piceluk (Szynaka Motor Lubawa)
go.pil.87 — Tomasz Piec (Mrągowia II Mrągowo)
go.pil.88 — Adam Pluta (Magdalenka Markusy)
go.pil.89 — Wojciech Próchniak (Pojezierze Prostki)
go.pil.90 — Bogdan Prymon (Granica Zagaje)
go.pil.91 — Michał Raciborski (LZS Mszanowo)
go.pil.92 — Konrad Radzikowski (Znicz Biała Piska)
go.pil.93 — Dariusz Radziszewski (DKS Dobre Miasto)
go.pil.94 — Paweł Radziwon (MKS Jeziorany)
go.pil.95 — Tomasz Rakowski (Ossa Biskupiec Pomorski)
go.pil.96 — Krystian Rochewicz (Wicher Gwiździny)
go.pil.97 — Daniel Rolka (Żagiel Piecki)
go.pil.98 — Michał Rutkowski (KS Tyrowo)
go.pil.99 — Przemysław Sambor (Dąb Kadyny)
go.pil.100 — Jan Sidorowicz (Mazur Ełk)
go.pil.101 — Cezary Sirojć (Warmianka Bęsia)
go.pil.102 — Remigiusz Sobociński (GKS Wikielec)
go.pil.103 — Piotr Sobota (Jastrząb Ględy)
go.pil.104 — Paweł Sobotka (Start Nidzica)
go.pil.105 — Krzysztof Sosnowski (GKS Stawiguda)
go.pil.106 — Karol Styś (Barkas Tolkmicko)
go.pil.107 — Wojciech Sylwester (Błękitni Orneta)
go.pil.108 — Kamil Szarnecki/ (Czarni Olecko)
go.pil.109 — Bartosz Szczęsny (Iskra Narzym)
go.pil.110 — Mariusz Szełemej (Relax Płoskinia)
go.pil.111 — Konrad Szerszeń/ (MOSiR Kętrzyn)
go.pil.112 — Cezariusz Szulc (Zalew Gmina Elbląg)
go.pil.113 — Dariusz Szymański (Orzeł Czerwonka)
go.pil.114 — Jacek Szymkiewicz (GLKS II Jonkowo)
go.pil.115 — Dawid Szypulski (Orzeł Janowiec Kościelny)
go.pil.116 — Marcin Śniegocki (Zatoka Braniewo)
go.pil.117 — Marek Śnieżawski (Sokół Ostróda)
go.pil.118 — Natalia Świętoniowska (OKS II Stomil Olsztyn)
go.pil.119 — Tymoteusz Tomasik (Reduta Bisztynek)
go.pil.120 — Rafał Trześniewski (Mazur Pisz)
go.pil.121 — Michał Twardowski (Płomień Ełk)
go.pil.122 — Radosław Tyszkiewicz (KS Łęgajny)
go.pil.123 — Patryk Waruszewski (LZS Jamielnik)
go.pil.124 — Przemysław Wielguszewski (Wałsza Pieniężno)
go.pil.125 — Piotr Wiszpolski (LKS Spręcowo)
go.pil.126 — Łukasz Wiśniewski (Leśnik Nowe Ramuki)
go.pil.127 — Maciej Zając (Pomowiec Gronowo El.)
go.pil.128 — Ariel Zasuwa (Tessa Tuszewo)
go.pil.129 — Maciej Zglenicki (Grunwald Gierzwałd)
go.pil.130 — Ariel Żukowski (Cresovia Górowo Ił.)
go.pil.131 — Patryk Żurański (Jordan Kazanice)
go.pil.132 — Piotr Trafarski (MKS Korsze)
go.pil.133 — Michał Jankowski (Jeziorak Iława)
go.pil.134 — Paweł Bieńkowski (Unia Susz)
go.pil.135 — Damian Demczak (GKS II Wikielec)
go.pil.136 — Adrian Mederski (Czarni Rudzienice)
go.pil.137 — Marcin Cieślak (Osa Ząbrowo)
go.pil.138 — Mateusz Michalski (Olimpia Kisielice)

Można także głosować na najlepszy klub sportowy na Warmii i Mazurach. Głosując na klub Kaczkan Huragan Morąg należy wysłać sms-a o treści go.klub.19 na nr 7248.

go.klub.1 — Arrachion Olsztyn
go.klub.2 — AZS UWM Olsztyn
go.klub.3 — Barkas Tolkmicko
go.klub.4 — Baza Mrągowo
go.klub.5 — Błękitni Pasym
go.klub.6 — Concordia Elbląg
go.klub.7 — Condohotels Morliny Ostróda
go.klub.8 — Czereś Sport Olsztyn
go.klub.9 — Deweloper Kąt Płomień Ełk
go.klub.10 — DKS Dobre Miasto
go.klub.11 — Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
go.klub.12 — Drwęca Ostróda
go.klub.13 — GKS Wikielec
go.klub.14 — Granica Kętrzyn
go.klub.15 — Granica Zagaje
go.klub.16 — Gwardia Olsztyn
go.klub.17 — Indykpol AZS Olsztyn
go.klub.18 — Jeziorak Iława
go.klub.19 — Kaczkan Huragan Morąg
go.klub.20 — Kayak Sport Club Olsztyn
go.klub.21 — Klub Żeglarski Ostróda
go.klub.22 — Kormoran Olsztyn
go.klub.23 — Koszałek Opałek Węgorzewo
go.klub.24 — Mamry Giżycko
go.klub.25 — Mazur Ełk
go.klub.26 — MKS Korsze
go.klub.27 — MOS Iława
go.klub.28 — Mrągowia Budextan Mrągowo
go.klub.29 — KKS Apteki Arnika Olsztyn
go.klub.30 — Kontra Elbląg
go.klub.31 — Meble Wójcik Elbląg
go.klub.32 — Nippon Olsztyn
go.klub.33 — OKSmoka Olsztyn
go.klub.34 — Olimpia Elbląg
go.klub.35 — Olimpia 2004 Elbląg
go.klub.36 — Olimpia Olsztynek
go.klub.37 — OKSW Olsztyn
go.klub.38 — Orzeł Elbląg
go.klub.39 — Olsztyńska Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin
go.klub.40 — Omulew Wielbark
go.klub.41 — Orzeł Janowiec Kościelny
go.klub.42 — Ostródzianka Ostróda
go.klub.43 — Pisa Tewes-Bis Barczewo
go.klub.44 — Polonia Iłowo
go.klub.45 — Polonia Pasłęk
go.klub.46 — Rominta Gołdap
go.klub.47 — Smok Lotos Orneta
go.klub.48 — Sokół Ostróda
go.klub.49 — Start Elbląg
go.klub.50 — Start Kombet Działdowo
go.klub.51 — Start Nidzica
go.klub.52 — Start Olsztyn
go.klub.53 — Stomil Olsztyn
go.klub.54 — Szynaka Motor Lubawa
go.klub.55 — UKS Mazury Mrągowo
go.klub.56 — UKS SMS Olsztyn
go.klub.57 — Warmia Biskupiec
go.klub.58 — Warmia i Mazury Olsztyn
go.klub.59 — Warmia Traveland Olsztyn
go.klub.60 — Warmia Zamer Lidzbark Warmiński
go.klub.61 — Warmig Olsztyn
go.klub.62 — Vęgoria Węgorzewo
go.klub.63 — Victoria Bartoszyce
go.klub.64 — Victoria Morąg
go.klub.65 — Zatoka Braniewo
go.klub.66 — Znicz Biała Piska
go.klub.67 — Tęcza Miłomłyn
go.klub.68 — MLKS Ostróda

źródło: sport.wm.pl


Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Urzędu Miejskiego w Morągu.

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:


Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Logowanie

Witaj Gościu Zaloguj/Rejestracja
Zamknij
Logowanie
Nazwa użytkownika
Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Tutaj kliknij, żeby się zarejestrować.
Zapomniałeś hasła?
Żeby otrzymać nowe, tutaj kliknij.

Kalendarz

Sparingi zima

Sponsorzy klubu

KaczkanUrząd MiastaKrawczykAgromechMarszalDrew-Motr-golMarketingAlpinaMir-BrukLewiatan Mickiewicza 38AAnimatorMirasMR DiagnosticRestauracja ParkLeo CenterMarkety BudowlaneFarmedKodoTailor HotelWD-TechSosnowski Auto
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.