· Odwiedzin wczoraj: 10938
· Odwiedzin ogólnie: 12950553

Rezerwy kończą rundę jesienną porażką

13 listopada 2017; 10:24 - tkuc32 Komentarzy: 0

Rezerwy kończą rundę jesienną porażkąW meczu 15. kolejki klasy okręgowej gr. II GKS Stawiguda rozgromił rezerwy Kaczkana Huraganu Morąg 5:2 (4:1).

Rezerwy zakończyły jesień w fatalnym stylu. O ile w meczu z Olimpią Olsztynek czy Delfinem Rybno trochę brakowało szczęścia, to w ostatnich dwóch meczach: w Łukcie z Radomniakiem a zwłaszcza w tym ostatnim w Stawigudzie, nasza drużyna prezentowała się naprawdę słabo. O wyniku meczu z GKS Stawiguda zadecydowała pierwsza połowa, w której morążanie stracili aż cztery bramki. Porażka w Stawigudzie mogła być wyższa ale nasz bramkarz Jakub Klimbejn obronił rzut karny. Za tydzień miała być rozegrana awansem 1 kolejka rundy rewanżowej ale ze względu na panujące warunki atmosferyczne, wszystkie mecze z tej kolejki zostaną rozegrane na wiosnę.

GKS Stawiguda – Kaczkan Huragan II Morąg 5:2 (4:1).

Bramki: 1:0 Kalkowski (10. minuta), 1:1 Kuśnierz (13. minuta), 2:1 Gorgol (23. minuta), 3:1 Metera (37. minuta), 4:1 A. Ślimak (41. minuta), 5:1 Gorgol (53. minuta), 5:2 Kuper (80. minuta).