GSZS Delfin Rybno - MKS Huragan Morąg 2:3 13.04.2024 14:30

· Odwiedzin wczoraj: 5745
· Odwiedzin ogólnie: 12925860

Porażka w Szczuczynie

27 października 2012; 14:06 - tkuc32 Komentarzy: 6

Porażka w SzczuczyniePiłkarze Wissy potwierdzili w tym spotkaniu, że są drużyną solidną i poukładaną. Zwłaszcza w pierwszej połowie podopieczni trenera Dzidosława Żuberka dyktowali warunki gry, co udokumentowali zdobyciem bramki. Strzelił ją głową po dośrodkowaniu Wojciech Łapiński. Po przerwie mecz był wyrównany. Szczuczynianie skupili się na defensywie i groźnie kontrowali a co dla nich najważniejsze, dowieźli zwycięski wynik do końca meczu. Nie ma co ukrywać i trzeba do tego przywyknąć, że czeka nas ciężka walka o utrzymanie. Za tydzień arcyważny mecz z Warmią Grajewo, który koniecznie trzeba wygrać.

Kaczkan Huragan: Matłoka - G. Naczas, A. Naczas, Rytelewski (70' Machiński), Ł. Galik - Adamski (63' Mędrzycki), Przybylski, Krogulec, P. Galik, Błażewicz (35' Kierstan) - Płoszczuk.

Wissa: Rudniow - Orłowski, Guzowski, Waszkiewicz, Denert - Berezowśkyj (90' Bogusławski), Wojtkielewicz, Nikitin (65' K. Marcinkiewicz), Kiljańczyk - Kurcewicz, Łapiński (80. Trambecki).

źródło: własne/bialystok.gazeta.pl

#1 | Kibic_z_daleka dnia października 27 2012 14:19:31
Brawo panowie, jesteście konsekwentni niczym Orzeł Kolno. Co tydzień "w łeb". Jak kuchar podał, że do przerwy przegrywamy 0:1, można było być pewnym, że dostaniemy w dupę. Gdyby druga połowa trwała i 4 godziny, to i tak było wiadomo, że Huagan dysponując "taką siłą rażenia" nie jest w stanie nic strzelić. Panowie piłkarze i trenerze, kończcie wstydu oszczędźcie.
#2 | Kibic_z_daleka dnia października 27 2012 20:32:20
Żeby dopełnić udaną sobotę, podam tylko, że w Górowie całkiem nieźle poszło naszym rezerwom. Przegrały tylko 0:5.
#3 | Kibic_z_daleka dnia października 27 2012 21:56:00
Od jutra jesteśmy już na pozycji spadkowej. Jeśli z II ligi spadną Wigry (a wszystko na to wskazuje) to z III ligi lecą niżej 4 drużyny. Przykre...
#4 | kupa dnia października 28 2012 02:19:38
jebany malkontent! skoncz juz te swoje cotygodniowe wywody na temat gry,sytuacji i kondycji klubu bo rzygac sie chce czlowieku! jesli juz naprawde palce nie wytrzymuja w bezruchu to zrob z nimi cos pozytecznego i pierdolnij powazny poemat o dlubaniu w nosie. najlepiej na kilka stron... serdecznie pozdrawiam:*
#5 | tkuc32 dnia października 28 2012 09:36:41
Nie zawsze zgadzałem się z kibicem z daleka ale wiem o jego specyficznym podejściu do tematu i w pewnych kwestiach można się z nim zgodzić. Nie obarczałbym jednak naszych piłkarzy czy trenera winą za obecne wyniki. Niestety ogólna sytuacja w klubie nie wygląda najlepiej i to nie chodzi tylko o występy trzecioligowców. Rezerwy jak wiemy przegrywają mecz za meczem, z grupami młodzieżowymi tak źle już nie było dawno, jak ktoś tego nie ogarnie w przerwie zimowej to możemy obudzić się "z ręką w nocniku".