GSZS Delfin Rybno - MKS Huragan Morąg 2:3 13.04.2024 14:30

· Odwiedzin wczoraj: 6005
· Odwiedzin ogólnie: 12921037

Kaczkan Huragan pewnie wygrywa w Sieradzu.

09 września 2017; 19:55 - Andrzej Sekita Komentarzy: 3

Kaczkan Huragan pewnie wygrywa w Sieradzu. Kaczkan Huragan zagrał w dalekim Sieradzu bardzo dobre zawody i pewnie pokonał miejscową Wartę 2:0. Nie zrobiła na naszych zawodnikach żadnego wrażenia duża odległość, którą musieli przebyć na mecz. Ponad 400 kilometrów miało znaczenie tylko w pierwszych 10 minutach. Były to minuty rozpoznawcze, w których piłkarze Kaczkana Huraganu zaczynali dopiero wchodzić na wysokie obroty. Nikt z miejscowych kibiców nie myślał że zespół z Morąga będzie tak mocno dominował na boisku. 0:2 to najniższy wymiar kary jaki spotkał gospodarzy. Od 15 minuty morążanie panowali na boisku. Dość powiedzieć że najlepszym zawodnikiem wśród Warty był bramkarz Mielcarz, który uratował swój zespół od wysokiej porażki. W pierwszej części meczu Mielcarz popisał się trzema kapitalnymi interwencjami na najwyższym poziomie ratując Wartę. Piękną akcją popisał się Augusto, który podał do Bartkowskiego ale golkiper z Sieradza w znany sobie tylko sposób wybronił strzał napastnika z Morąga. Jednak nic nie uratowało Warty w 47 minucie. Tu Bartkowski przeprowadził dobrą akcję podał do Augusto, który strzelił 1:0. Kaczkan Huragan nie zwalniał tempa i coraz mocniej naciskał gospodarzy. Cuda wyczyniane w bramce przez Mielcarza nie uratowały ponownie Sieradza , kiedy to w 71 minucie Paweł Galik po indywidualnej akcji strzelił na 2:0. Mieliśmy jeszcze kilka sytuacji na strzelenie gola. Między innymi Piotr Karłowicz strzelił w słupek. Potem rajd przeprowadził Giovanii Parizotto , podał do Piotra Karłowicza , który strzelił kilka centymetrów obok słupka. Tak więc Kaczkan Huragan pokonał Wartę 2:0 i wraca w doskonałych humorach do Morąga. Warto podkreślić że mecz w Sieradzu oglądali przedstawiciele Widzewa Łódź, z którym gramy już w sobotę. Mecz w Morągu o godz.13.00

Warta Sieradz – Kaczkan Huragan Morąg 0:2 (0:0)

Bramki: 0:1 Joao Augusto (47. minuta), 0:2 Galik (71. minuta).

Żółte kartki: Chodyga, Szulc, Zawodziński – Maciążek, Karłowicz.

Warta: Mielcarz – Klepacz, Bartłoszewski, Mitek (46' Zawodziński), Kobierski, Szyc, Składowski (62' Łabędzki), Płaneta (46' Chodyga), Szulc, Kowalski, Kacela (65' Cukiernik).

Kaczkan Huragan: Lawrenc – Bogdanowicz, Szawara, Maciążek, Mroczkowski – Grabowski (65' Bogdański), Michałowski (65' Biedrzycki), Galik, Żwir (80' Parizotto) – Bartkowski (75' Karłowicz), Joao Augusto.