· Odwiedzin wczoraj: 5115
· Odwiedzin ogólnie: 12509845

Wysokie zwycięstwo z Pisą Barczewo

19 lipca 2017; 20:24 - tkuc32 Komentarzy: 2

Wysokie zwycięstwo z Pisą BarczewoW drugim letnim sparingu rozegranym w Łukcie Kaczkan Huragan Morąg wysoko pokonał Pisę Barczewo 7:1 (2:0).

Dzisiejszy wynik chyba nikogo nie powinien dziwić bowiem obie drużyny są na zupełnie innym etapie przygotowań. Pisa - beniaminek IV ligi - rozpoczęła przygotowania w tym tygodniu 17 lipca, natomiast nasza drużyna ma już w nogach prawie trzy tygodnie przygotowań. Wynik dzisiejszego meczu mógł być znacznie wyższy ale kilku sytuacji nie wykorzystaliśmy. Do przerwy prowadziliśmy 2:0 po bramkach: Tomka Szawary z rzutu karnego oraz pięknym technicznym strzale z 20. metrów testowanego zawodnika pochodzącego z Brazylii. Po przerwie dwie bramki Piotrka Karłowicza oraz trzy bramki testowanych zawodników, których trzeba przyznać było więcej niż zawodników Huraganu z poprzedniego sezonu. Zawodnicy Huraganu z poprzedniego sezonu, którzy dzisiaj zagrali to: Mateusz Lawrenc, Tomasz Szawara (obaj zagrali cały mecz), Paweł Galik, Mateusz Bogdanowicz, Piotr Karłowicz, Dariusz Boczko, Jakub Lipka oraz Łukasz Kuśnierz. Warto wspomnieć, że szanse w dzisiejszym meczu dostali również młodzi zawodnicy naszego klubu: Jakub Stankiewicz, Mariusz Dec oraz Wiktor Perlejewski. Honorową bramkę dla Pisy strzelił przy stanie 0:5, były zawodnik Huraganu - Konrad Kierstan.

Jak się dowiedzieliśmy od prezesa klubu Adama Krawczyka, do końca tygodnia powinniśmy poznać już ostateczne decyzje co do przydatności testowanych zawodników.