· Odwiedzin wczoraj: 5115
· Odwiedzin ogólnie: 12510073

Sparing z Bałtykiem na remis

15 lipca 2017; 18:48 - tkuc32 Komentarzy: 4

Sparing z Bałtykiem na remisW pierwszym letnim sparingu Kaczkan Huragan Morąg zremisował w Gdyni z Bałtykiem 1:1 (1:0).

Mecz odbył się na bocznym boisku przy hali lekkoatletycznej w Gdyni. Zarówno Bałtyk jak i Kaczkan Huragan sprawdzał przydatność wielu testowanych zawodników. Morążanie prowadzenie objęli w 41. minucie po samobójczym trafieniu Duszkiewicza. Po rzucie wolnym wykonywanym przez naszą drużynę, piłkę piąstkował Marcin Matysiak, a ta nieszczęśliwie odbiła się od obrońcy Bałtyku i wpadła do bramki. W 65. minucie bramkę wyrównującą zdobył Szymon Rychłowski. Obie drużyny miały jeszcze inne sytuacje do zdobycia bramki ale mecz zakończył się ostatecznie remisem 1:1.

Kolejny sparing morążanie rozegrają w środę a przeciwnikiem będzie czwartoligowa Pisa Barczewo a nie jak pierwotnie zakładano Mrągowia.

źródło: sport.trojmiasto.pl