GSZS Delfin Rybno - MKS Huragan Morąg 2:3 13.04.2024 14:30

· Odwiedzin wczoraj: 6005
· Odwiedzin ogólnie: 12919769

Wygrana rezerw w ostatnim meczu u siebie

12 czerwca 2017; 20:34 - takTOja Komentarzy: 0

Wygrana rezerw w ostatnim meczu u siebieW 21. kolejce rozgrywek A klasy Kaczkan Huragan II Morąg wygrał z SISIPZ Rychliki 5:0 (3:0).

W końcówce sezonu pomimo zapewnionego już awansu zawodnicy rezerw morąskiego zespołu nie odpuszczają swoim przeciwnikom. Tym razem na tarczy z Morąga wyjechała drużyna SISIPZ Rychliki.

W pierwszej połowie już pierwsza akcja naszych zawodników zakończyła się sukcesem. W 5 minucie idealnie egzekwowany rzut rożny przez Dariusza Boczko celnym strzałem z najbliższej odległości wykończył Adrian Podgórski. W 10 minucie było już 2:0. Strzelcem gola został Bartosz Cołoś, który skutecznie wykorzystał prostopadłe podanie między obrońców. W 23 minucie wykorzystując płaskie dogranie ze skrzydła w pole karne swoją druga bramkę w tym spotkaniu zdobył Podgórski.

Druga połowa mogła się zacząć równie dobrze jak pierwsza jednak tym razem naszym zawodnikom zabrakło trochę szczęścia. Nieskuteczne próby pokonania bramkarza gości podejmowali Kuper, Boczko czy Sinoradzki. Dopiero w 73 minucie wpadła kolejna bramka. Dużą czujnością w polu karnym wykazał się Piotr Kuper, który dobił piłkę odbitą przez bramkarza z Rychlik po mocnym strzale z rzutu wolnego. W 84 minucie wynik na 5:0 podwyższył Piotr Gębala pewnie wykonując rzut karny.

Goście swoje pierwsze groźne sytuacje do zdobycia bramki mieli dopiero w końcówce spotkania. Raz po rzucie wolnym piłka wylądowała na słupku bramki (75’) a za drugim razem po mocnym strzale z akcji Daniela Bernatowskiego uratowała poprzeczka (85’).

Kaczkan Huragan II Morąg - SISIPZ Rychliki 5:0 (3:0)
Bramki: 1:0 Podgórski (5’), 2:0 Cołoś (10’), 3:0 Podgórski (23’), 4:0 Kuper (73’), 5:0 Gębala (84’)

Kartki: Joniuk, Podgórski – zółta, Krajewski – czerwona (2x żółta)

Kaczkan Huragan II Morąg: Bernatowski – Boczko, Matracki, Joniuk, Dobosz (Sitek 73’)– Krysiak, Krajewski , Podgórski– Sinoradzki (Gębala 66’), Kuper (Sasin 81’), Cołoś (Leonowicz 68’)