MKS Huragan Morąg - GLKS Kormoran Zwierzewo 0:2 11.05.2024 16:00

· Odwiedzin wczoraj: 9149
· Odwiedzin ogólnie: 13245313

Kryzys trwa, kolejna porażka Kaczkana Huraganu.

04 czerwca 2017; 13:10 - tkuc32 Komentarzy: 1

Kryzys trwa, kolejna porażka Kaczkana Huraganu.W spotkaniu 32. kolejki III ligi grupy I Lechia Tomaszów Mazowiecki wygrała z Kaczkanem Huraganem Morąg 2:0 (0:0).

Mimo, że Huragan zagrał o wiele lepsze spotkanie niż przed tygodniem z Concordią, wróciliśmy z dalekiego Tomaszowa do domu bez punktów.

W pierwszej połowie za dużo ciekawego nie działo się, morążanie byli równorzędnym przeciwnikiem dla gospodarzy. W 7. minucie napastnik gospodarzy Marcin Mirecki, oddał techniczny strzał ale na nasze szczęście minimalnie niecelny. W 39. minucie groźny strzał oddał Rozwandowicz, ale piłka powędrowała nad poprzeczką. Morążanie pierwszy raz zagrozili bramce Lechii po akcji Bogdanowicza, natomiast pod koniec pierwszej połowy po strzale Lenarta z rzutu wolnego, bramkarz Kędra musiał się wykazać swoimi umiejętnościami.

Początek drugiej połowy to dość kontrowersyjny karny dla gospodarzy, po zagraniu ręką przez naszego obrońcę arbiter dyktuje jedenastkę. Mateusz Lawrenc broni strzał Rozwandowicza ale brak szybkiej asekuracji i piłkę do naszej bramki dobija Szymczak. Morążanie ruszyli do odrabiania strat, najczęściej szukając szans w akcjach oskrzydlających oraz po rzutach wolnych wykonywanych przez Lenarta. Niestety nasz pomocnik nie miał szczęścia w tym meczu o czym zresztą przekonaliśmy się w 79. minucie. Piotr Karłowicz zastawił się w polu karnym, został sfaulowany przez Magdonia i sędzia podyktował drugi w tym meczu rzut karny. Niestety Radek Lenart nie trafił z jedenastu metrów w bramkę! Kolejną doskonałą sytuację mieliśmy w 88. minucie ale strzał Bogdanowicza broni Dawid Kędra. Morążanie dążyli ambitnie do strzelenia wyrównującej bramki i nadziali się w doliczonym czasie gry na kontrę, którą zakończył celnym strzałem Krystian Kolasa.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Kaczkan Huragan Morąg 2:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Kamil Szymczak (49'), 2:0 Krystian Kolasa (90+3').

Żółte kartki: Lipka, Karłowicz.

Lechia: Kędra – Król, Cyran, Magdoń, Widejko – Cieślik (82' Gawron), Szymczak, Gołuński (64' Przedbora), Mirecki (84' Kolasa) – Rozwandowicz, Cruz (70' Wolski).

Kaczkan Huragan: Lawrenc – Lipka, Szawara, Koprucki, Bogdanowicz – Stefanowicz (65' Czorniej), Zajączkowski, Galik, Fabisiak (75' Konczewski), Lenart – Karłowicz.