· Odwiedzin wczoraj: 6003
· Odwiedzin ogólnie: 12961159

Kolejna porażka Kaczkana Huraganu Morąg

14 maja 2017; 06:45 - tkuc32 Komentarzy: 4

Kolejna porażka Kaczkana Huraganu MorągW meczu 28. kolejki III ligi gr. I Świt Nowy Dwór Mazowiecki pokonał Kaczkana Huragan Morąg 2:1 (1:0).

Tak sobotnie spotkanie opisuje oficjalna strona klubu Świt Nowy Dwór Mazowiecki:

Świt bardzo dobrze zaczął to spotkanie. Huragan nie rzucił się do natarcia i liczył raczej na kontry. Już w 5. minucie Huragan zdobył bramkę, ale sędzia liniowy podniósł chorągiewkę i arbiter nie uznał bramki. Podopieczni Kleniewskiego nadal budowali ataki i cierpliwość wynagrodziła ich dopiero pod koniec pierwszej połowy, kiedy to Mariusz Gabrych zdobył bramkę po dośrodkowaniu Michała Stecia. Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy.

Druga połowa rozpoczęła się ponownie od dobrej gry Biało-Zielonych, choć miejscowi mając kilka bardzo dobrych sytuacji nie potrafili przekuć tej przewagi na bramkę. Dopiero w 61. minucie po dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Michała Stecia w polu karnym dobrze wyskoczył Rafał Maciejewski i skierował głową piłkę do siatki. Świt po tej bramce zdecydowanie obniżył tempo gry, a do swoich sytuacji zaczęli dochodzić goście z Morąga. Bramkę w 81. minucie dla Huraganu zdobył Mateusz Czornej. Strzelona bramka dodała bardzo dużo animuszu morążanom, ale wynik nie uległ już zmianie.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Kaczkan Huragan Morąg 2:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Gabrych (45. minuta), 2:0 Maciejewski (61. minuta), 2:1 Czorniej (81. minuta).

Żółte kartki: Gabrych, Pomorski – Lipka, Szawara, Bogdanowicz, Konczewski

Świt: Prus – Napora, Cuch, Dankowski, Przysowa – Steć (74' Gapczyńśki), Pomorski, Kozłowski (89' Dara), Maciejewski – Basiuk (74' Argasiński), Gabrych (78' Stryjek).

Kaczkan Huragan: Lawrenc – Bogdanowicz, Szawara, Lipka, Podhorodecki – Konczewski (86' Sapieja), Zajączkowski (87' Koprucki), Galik, Chiliński (75' Stefanowicz), Lenart – Karłowicz (67' Czorniej).