GSZS Delfin Rybno - MKS Huragan Morąg 2:3 13.04.2024 14:30

· Odwiedzin wczoraj: 5745
· Odwiedzin ogólnie: 12928650

Pewne zwycięstwo Kaczkana Huraganu II Morąg

01 maja 2017; 13:11 - takTOja Komentarzy: 0

Pewne zwycięstwo Kaczkana Huraganu II MorągW 15 kolejce rozgrywek A klasy Kaczkan Huragan II Morąg podejmował na własnym boisku drużynę Piasta Wilczęta.

Od samego początku było widać, że zawodnikom gospodarzy bardzo zależało na odniesieniu zwycięstwa i zrehabilitowaniu się za niemiłą niespodziankę na inauguracje rundy wiosennej.

W pierwszej połowie morąscy zawodnicy w pełni zdominowali swojego przeciwnika, którego akcje ograniczały się tylko do sporadycznych kontr. Już w 5 minucie pierwsza składna akcja trójki Kuper, Krysiak, Podgórski zakończyła się zdobyciem bramki przez tego ostatniego. W 16 minucie było już 2:0. Adrian Podgórski przejął piłkę na własnej połowie, przebiegł z nią kilkanaście metrów, podał do niekrytego Krysiaka a ten pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. W 23 minucie swoją pierwsza okazje miał Kuper lecz nie zdołał skierować piłki z metra do pustej bramki. W 26 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Sinoradzki jednak strzelił prosto w bramkarza i zmarnował dobrą sytuację do podwyższenia wyniku.

Na początku drugiej połowy wydawać się mogło, że zawodnicy gospodarzy myślami są jeszcze w szatni. W ciągu 5 minut zawodnicy Piasta oddali 3 strzały na bramkę strzeżonej przez Skopa z czego jeden sprawił mu ogromne problemy. Z kolei w 50 minucie od utraty bramki ratuje nas poprzeczka. Pierwsza groźna akcja gospodarzy w tej połowie miała miejsce w 59 minucie jednak Sapieja z kilku metrów nie trafia w bramkę i strzela wysoko ponad bramką. W 74 padła bramka na 3:0. Gurgielewicz będąc na wysokości pola karnego mądrze wycofuje piłkę do Krysiaka a ten ponowie pokonuje bramkarza gości. W 77 minucie kolejna dogodną sytuacje marnuje Kuper, który szczupakiem obija słupek bramki drużyny przeciwnej. W 81 minucie swoją drugą bramkę zdobywa Podgórski, który przytomnie dobija strzał Gębali z dystansu. W 91 minucie po ładnie rozgranym rzucie wolnym ostatnią bramę w tym meczu strzelił Cołoś.

Kaczka Huragan II Morąg – Piast Wilczęta 5:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Podgórski (5’), 2:0 Krysiak (16’), 3:0 Krysiak 74’), 4:0 Podgórski (81’), 5:0 Cołoś (91’)

Kaczkan Huragan II Morąg: Skop – Boczko, Gromek, Joniuk, Gurgielewicz (Giemza 81’)– Podgórski (Cołoś 85’), Krajewski (Gębala 58’), Wiśniewski – Sinoradzki (Sapieja 58’), Kuper (Sasin 84’), Krysiak (Matracki 75’)