'

.

Dziś jest 22 października 2021 Osób online: 2

Mecze

Tabela ligowa

Losowa fotografia

Statystyki strony

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 222
· Najnowszy użytkownik: Mikola

· Odwiedzin dzisiaj: 34
· Odwiedzin wczoraj: 1021
· Odwiedzin ogólnie: 6724527
Odwiedź WwW.AnkurThakur.iN więcej na Addons

Transfery

Sezon 2021/22
Odeszli
-Yauhen Hremza-(ŁKS 1926 Łomża)
-Niall Raben
-Mitchell de Nooijer
-Przemysław Przysowa
-Alfred Boateng Mensah-(Pandurii Targu Jiu)
-Sean Aerts-(Pandurii Targu Jiu)
-Anton Kolosov
-Youri Roseboom
-Sebastian Kwaczreliszwili-(Ursus Warszawa-powrót z wypożyczenia)
-Kamil Sikora-(Bytovia Bytów-powrót z wypożyczenia)
-Kacper Sendlewski
-Paweł Rybski
-Michał Balewski(Stolem Gniewino)
-Rafał Maćkowski-(ŁKS 1926 Łomża)
-Kacper Szczudliński(Karkonosze Jelenia Góra)
Przyszli
-Mateusz Lawrenc(Błękitni Orneta)
-Szymon Zalewski(Czarni Małdyty)
-Przemysław Ziemianowicz(Błękitni Orneta)
-Michał Tumiel(wychowanek)
-Adam Malinowski(Olimpia Olsztynek)
-Kajetan Katarzyński(wychowanek)
-Dariusz Boczko(Polonia Lidzbark Warmiński-powrót z wypożyczenia)
-Piotr Zmiarowski(wychowanek)
-Wiktor Matracki(wychowanek)
-Marcin Michalski(wychowanek)
-Adrian Podgórski(Pisa Barczewo-powrót z wypożyczenia)
-Filip Sawicki(wychowanek)
-Wiktor Freigin(wychowanek)
-Tomasz Segin(wychowanek)
-Patryk Burzyński(Olimpia Elbląg)
-Mateusz Musiński(Polonia Pasłęk)
-Michał Ressel(Olimpia Elbląg)
- Adrian Wasiak(Tęcza Miłomłyn)
-Jakub Urbański(Zatoka Braniewo)
-Piotr Zaleski(Olimpia Elbląg)
Sezon 2020/21
Odeszli:
-Paweł Grzybowski(GKS Wikielec)
-Adam Paliwoda(Olimpia Grudziądz)
-Piotr Łysiak(Kotwica Kołobrzeg)
-Aleksander Tomasz(DKS Dobre Miasto)
-Piotr Karłowicz (Tęcza Biskupiec)
-Orlande Kpassa (Noteć Czarnków)
-Wiktor Patrzykąt(Sokół Kleczew)
-Daniel Michałowski (Tęcza Biskupiec)
-Kacper Leszczyński (Concordia Elbląg)
-Bartłomiej Ziemak (Narew Ostrołęka)
-Rafał Lisiecki (Powiśle Dzierzgoń)
Przyszli:
-Yauhen Hremza(FK Lida )
-Niall Raben(VV Monnikendam-Holandia)
-Mitchell de Nooijer(Lokeren-Temse)
-Przemysław Przysowa( KS. Łomianki)
-Alfred Boateng Mensah(Almere City)
-Sean Aerts(Spouwen-Mopertingen)
-Anton Kolosov(Concordia Elbląg)
-Youri Roseboom(FC Eindhoven)
-Sebastian Kwaczreliszwili(Tygrys Huta Mińska)
-Kamil Sikora(Bytovia Bytów)
-Michał Balewski(Olimpia Elbląg)
-Paweł Rybski(Victoria Kałuszyn)
-Michał Tumiel(juniorzy)

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:


Logowanie

Witaj Gościu Zaloguj/Rejestracja
Zamknij
Logowanie
Nazwa użytkownika
Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Tutaj kliknij, żeby się zarejestrować.
Zapomniałeś hasła?
Żeby otrzymać nowe, tutaj kliknij.

Kalendarz



Szybkie wyniki

Sponsorzy klubu

KaczkanUrząd MiastaKrawczykAgromechMarszalr-golMarketingAlpinaMir-BrukAnimatorMirasMR DiagnosticFarmedKodoTailor HotelWD-Tech
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.